Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Uzi D-93 [Well]


Recommended Posts

Witajcie!

Ostatnio mój kumpel sprawił sobie pierwszą replike... małe gówienko Well D-93 (UZI)

Oto link http://www.taniemilitaria.pl/mini-uzi-d93-well-p-15.html

i tu zaczyna się problem...

dał mi tą replike i 100zł

założyliśmy się że ulepsze tą replike na jak się najlepiej da za te 100zł

więc... proszę was o pomoc

co kupić?

jak zamontować?

gdzie kupić?

itp...

piszcie i wysyłajcie linki...

liczę na waszą pomoc. Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Wg mnie nie da się tego ulepszyć,bo się po prostu rozleci.Gearbox jest plastikowy,i wątpię żeby części od v2 v3 do tego pasowały.Jak wsadzisz mocniejszą sprężynę,to pierwszą kulkę wypluje razem z tłokiem,albo po prostu zmielisz zębatki.Hopka to też raczej nie ma więc nie widzę możliwości tuningowania tego, nie mówiąc już o lufach i innych sprawach :)

 

Możesz zwiększyć rofa podłączając baterie 9v z kiosku :)

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Z pomocą pilników, frezów, CTI klejów itp. umieść w tym jakąś prawdziwą(stokowa lufa pewnie ma śr 7mm) lufe i gumkę hop up. Owiń to teflonem. kup klej epoksydowy i wlej w parę słabych miejsc gb(tylko tak lej żeby nic nie zablokował). Rozbierz maga i zobacz czemu piszą, że jest do bani, spróbuj poprawić. Nasmarować coś nie zaszkodzi. Dla picu możesz pomalować na różowo :D. Bateria pewnie nie wytrzyma 10 strzałów, więc możesz kupić/znaleźć/zajumać jakąś 8.4V(będzie większy rofxD) wyprowadzić kable na zewnątrz i przykleić/przykręcić gdzieś tam batkę. A i jeszcze można zeszlifować papierem ściernym niektóre nadlewki np na dyszy. Ogólnie to nie wiem do końca jak jest zbudowany ten uzak, więc musisz trochę pomyśleć "upgradując" go.

 

Takie moje rady :D

 

Nie wiem czy to w ogóle ma gearbox?

Edited by Dziobak95
Link to post
Share on other sites

Czytam rady nie których osób i widzę, że nigdy nie widzieli tej zabawki na oczy a piszą jak to upgradeować...

To uzi ma Hop Up, co prawda stały, nie regulowany ale lepsze to niż jego brak. Batkę wsadza się do magazynka, możesz ja wymienić na normalną AEGową. Magazynek jest wsypowy, kulki wsypuje się na górze repliki. Gearbox jest plastikowy, szkielet, zębatki, nawet cylinder są z tworzywa. Możesz jeszcze wymyślić jakiś tłumik bo jest gwint na końcu lufy. Lufę wew. wymień na stockowa od AEGa ale dłuższą żeby schować ją w tłumiku. Jak chcesz to zamontuj kabelki modelarskie lub chociaż głośnikowe i zrób mosfet.

 

Nic więcej chyba z tym nie zrobisz.

Edited by you-dash
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wy naprawdę łyknęliście, że był jakiś zakład? Koleś poczytał forum, zobaczył, że zjadamy ludzi, którzy piszą "co zrobić w replice za 20 zł, by strzelała na 50m?!?!?!", więc podszedł Was inaczej. :P

 

no właśnie to był zakład... jednakowoż bardzo spodobała mi się ta odpowiedź o szlifowaniu, klejeniu itp. :D

bo wiem że tego "uzi" nie da się normalnie upgrade'ować tylko trzeba kombinować wszystkim co się ma pod ręką (uwielbiam taką robote)...

dobra... i mam jeszcze do was pytanie... za 150zł replike która się nie rozleci po 2miesiącach... co myślicie o cm.022? tylko prosze nie porównujcie go...

tylko powiedzcie co o nim sądzicie... bez porównań BŁAGAM!

 

podłącz lipo 11.1v będzie pod wrażeniem(przez 5sekund),i ulepszysz jak się da xD.No niestety nic sensownego się z tym zrobić nie da.Kup jakąś używaną strzelbę,przyklej uzi pod lufę i będzie miał strzelbo-uzi xD

 

pewnie będziesz w szoku ale...kumplowi spodobał się ten pomysł xD

Link to post
Share on other sites

Świetna replika według mnie. Gdyby nie wykonanie i osiągi, to nie dałoby się odróżnić od stalowego VFC. Na początek bardzo dobra np. do treningów rzutu młotem, gdy nie mamy młota.

 

Przesadzasz. Z prędkością wylotową 150 fps, ta replika będzie idealna do close quarters combat. :3

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

yo,

Sorki, że tak późno, ale co do "tuningu" to polecam kupić:

- "prec lufe" z castoramy(napewno będzie bardziej precyzyjna od stocowej)

- "hu" zostaw to co jest

- w zmiane bebechów lepiej nie inwestuj bo ci kasy nie starczy

- możesz jeśli masz jak i gdzie wyklepać metalowe body(+ jest taki że nic nie zapłacisz, bo blache napewno masz na dachu, chyba że mieszkasz w bloku)

- magazynki, lepiej nie kupuj bo kasy nie starczy (zresztą i tak jest h-c). Pisze cały czas o uzi.

- baterie sam możesz zrobić kup tylko zwykłe "paluszki" i złacz "ogniwa" na izolacje podłacz do kabli i włóż do magazynku(bo tam znajduje sie miejsce na baterie ,a prawdziwy mag jest na górze tam gdzie teoretycznie powinien być zamek)

- ZAINWESTUJ W TANIE KULKI NAJLEPIEJ TANIE ŻÓŁTE

 

 

Tylko tyle ale może zrodzi sie nowy pomysł i ci napisze na PW

Pozdr.

Link to post
Share on other sites

Na początek zmień lufę, potem gumkę HU. Potem kup lipola/inną batke (lipo 7,4 lub Ni-Mh 8,4) ,wpakuj do magazynka. Następnie zamontuj sobie kolbę (nie będzie to piękne, ale zawsze coś) z drutu/od skorpiona z bazaru (na śruby lub izolkę), potem zamontuj szynę a na niej jakiś kolimator otwarty i przykręć tłumik z bazarowego uzi. Ostatnim krokiem jest zniszczenie lub spalenie tego gówna i kupienie shotguna AGMu albo DE. Jest także inna droga, lecz bardzo bolesna, mianowicie zadowalanie się takim czymś,

możesz też zrobić odlew szkieletu GB w gipsie i dać go komuś, kto zaleje ci go metalem i włala! masz metalowy GB. Potem to samo zrób z zębatkami. To wszystko z mojej strony, jak chcesz zastosuj się do tych rad.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...