Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co lepsze kamizelka ITLBV czy ELBV?


Recommended Posts

Jakby ktoś nie wiedział to kamizelka ELBV jest na siatce nylonowej i ma pod skosem kieszenie na magazynki.

Jakby ktos nie wiedzial, to na pewno udzieli Ci fachowej odpowiedzi :?

 

hint: "E" w nazwie "ELBV" oznacza Enhaced. Zajrzyj do slownika.

Link to post
Share on other sites

Ja na twoim miejscu wybrałbym itlbv ponieważ jest dużo tańsz od Elbv.

A jeśli zależy ci na profesjonalnym sprzęcie zastanow się nad molle

 

Ps:Jeśli moja odpowoiedz cię nie przekonala to tak żeby cię przekonać :D

Powiem ,że sam od nie dawna mam itlbv i już rozglądam się za molle

Link to post
Share on other sites

Nad kamizelka molle też sie zastanawiałem ale z wyposarzeniem troche kosztuje z tego co czytałem to jakies od 1000 do 8000 zeta i jak narazie mnie nie stac. Na allegro widziałem tańszą kamizelke ELBV(100 zeta przez kup teraz) od ITLBV(115 zeta przez kup teraz) i z tego co słyszałem to ten koleś ma orginalne rzeczy. Pozdrawiam :wink:

Link to post
Share on other sites

Napisałeś ,że molle kosztuje około 1000zł ,tyle kosztuje Intercaptor, plecak i inne pierdułki a my mówimy o molle II FLC ,która goła bez ładownic kosztuje około 300 zł.Co do cen LBV ,to nie możliwe bo ja swoią Itlbv kupiłem za 120 zł i kupiłem ją tanio a poza tym Elbv jest zwykle jest drosza i kosztuje okoła 200 zł.

 

PS: nie sadze żeby te ciuch były orginalne

Link to post
Share on other sites
Napisałeś ,że molle kosztuje około 1000zł tyle kosztuje Intercaptor, plecak  i inne pierdułki a my mówimy o molle II FLC ,która goła bez ładownic kosztuje około 300 zł.

No tak, taka goła to jest niesamowicie funkcjonalna.

O boze...

:P

 

Edit

Ocenzurowalem sie ;)

Link to post
Share on other sites

Zimne piwo. Zawsze i wszędzie najlepsze jest zimne piwo. Nie, Wojtas?? :wink:

 

Żeby uniknąć oskarżeń o OT. Bierz ELBV, skośne ustawienie ładownic ułatwia wyciąganie magów. Jak myślisz, dlaczego GI boys przeszywają kieszenie na bluzach pod kątem, nie mówiąc o MARPACIE?

Link to post
Share on other sites

SF-GWNh Cybul nie wale głupoty tylko stwierdzam fakty a z tego co widze to tylko lubisz krytykować ludzi i poco mi te długopisy żebym z atramentu strzelał. Hargin byłem na "pokaz swoj sprzet" i nie zauwarzyłem kogoś z pustą molle jak sie nie myle to ty masz molle :P

Link to post
Share on other sites
SF-GWNh Cybul nie wale głupoty tylko stwierdzam fakty a z tego co widze to tylko lubisz krytykować  ludzi i poco mi te długopisy żebym z atramentu strzelał. Hargin byłem na "pokaz swoj sprzet" i nie zauwarzyłem kogoś z pustą molle jak sie nie myle to ty masz molle :P

 

frankness nie potrafisz rozroznic zartu od powagi :).

To bylo odnosnie zakupu molla za 300zl (samej kamizelki) jak radzil anonim.

 

Co do krytykowania, to jak ktos pisze pierdoly (czyt. anonim) to czemu mam tego nie robic ?

 

EDIT:

Wtracajac do tematu:

 

Używaną LBV kupisz już za 100zł, nową za około 200.

Molle FLC II kamizelka używana 200-250zł, nowa 300-350zł + ładownice 4 x podwójna do m'ki (4x ok. 80zł) + (2x 35zł) = 600 ~ 800zł.

Więc co my tu porównujemy. A tak wogóle FLC i FLC II samo w sobie jest do dupy.

Link to post
Share on other sites

Hmm poprawcie mnie jak cos ale jest LBV - Load bearing vest oraz ETLBV Enhaced Tactical LBV. Jesli pomylilem literki no to coz, wiadomo o co chodzi.

Problem w tym, ze ETLBV nazywaja ludzie LBV2, ITLBV, ELBV.

 

Bierz ETLBV, mi sie udalo za 140 w idealnym stanie oryginal dostac. Skoro LBV zastapili ETLBV to chyba nie bez powodu.

 

Do tego jeszcze 2 ladownice jako utility pouch, 2 manierki, cargo, plecak szturmowy tak zeby go podpiac do kamizelki, latarka fultona, saperka i jest taki maly fajny, wielblad.

 

Halik

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...