Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ktoś może ma tego snow wolf'a i coś o nim powie tak dokładniej??? Można go jakoś dociążyć?

 

 

Zamieściłem w temacie na forum obszerną recenzje o Thompson`ie z SW wraz z licznymi fotkami i uwagami,ciekawostki. Wystarczy użyć opcji szukaj widocznej u góry strony a znajdziesz odpowiedzi na nurtujące cię pytania. Oswajaj się z ,,szukajką" a na dobre ci wyjdzie.

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Magazynki do CG pasują do SW???

 

 

Nie pasują.

Kupiłem maga ze Zbrojowni do CG a Tommy był SW - nie da się...

 

Do SW będą na 100% pasowały od TM i z tego co wyczytałem KA.

Niestety do SW w polskich sklepach są tylko magazynki Hicapy

 

Przyjemnego użytkowania. Ja jestem bardzo zadowolony.

 

Wchodzisz w klimaty WWII?

Link to post
Share on other sites

No cóż, to dość obszerny temat.

Jak zacząłem stylizować się na spadochroniarza ze 101DPD, to Thompson właściwie nie był wcale brany pod uwagę, bo brzydki, bo źle się go trzyma i w ogóle taki oklepany.

Miałem wielką chrapkę na M1 Garanda lub Carbine ale oba były poza zasięgiem cenowym. Ostatecznie poszedłem na kompromis i kupiłem broń, która była połączeniem obu wyżej wymienionych - M14 Weteran. Ta broń to już nie ta wojna ale prezentował się okazale ( czyt. klimatycznie ) i robił to co trzeba było. Właściwie to spełniał funkcję BAR'a :icon_biggrin:

Było jednak jedno ale. Problem z długością broni sprawiał, że nie mogłem poruszać się po budynkach. Do tego jeszcze FPs'y nie pozwalały mi na takie potyczki. No i przyszła decyzja o dokupieniu sobie pistoletu maszynowego.

W związku z tym, że na M14 wydałem sporo kasy ( nigdy nie myślałem, że z kupnem broni będzie jak z tatuażem - chcesz mieć ich więcej i więcej ) musiał to być zakup tani. Więc znowu marzenie spadaka - M3A1 Greas Gun - muszę odłożyć na później....

Kupiłem Thompsona, do którego zdążyłem jednak się troszkę przekonać mając go w rękach ( Tokio Marui ) na lokalnych potyczkach.

Ze SW jestem baaardzo zadowolony. Fpsów nie liczyłem, do tarczy nie strzelałem więc niewiele Ci powiem. Jedno co mnie pozytywnie zaskoczyło ( może mam za małe doświadczenie ) "szczęk zamka" jest bardzo wyraźny więc robi wrażenie podczas strzelania. Miałem to w mojej eMce więc nie rozczarowałem się kupując tańszą wersję.

Kompletnie nic Ci nie powiem na temat wnętrzności, bo się na tym nie znam. Broń rozbiorę i wyczyszczę, przesmaruję ale jakości wykonania nie opiszę.

Thompson brał udział w potyczkach CQB i tam sprawował się wyśmienicie. Przy odległościach 15-20m 3-4 kulka wchodziła w cel.

 

Wady? Cały Thompson to jedna wielka wada.... :zastanawia: Nieporęczny w trzymaniu, kiepski w celowaniu muszka-szczerbinka, nieporęczna wymiana magazynków. Po prostu brzydal, w którym można jednak się zakochać.

W tej chwili jadę na baterii dołączonej do zestawu i sprawuje się dobrze.

A z magazynkami to jest tak: magi do TM, KA, SW w górnej części są inaczej skonstruowane niż te z CG, w których powierzchnia jest płaska. Jednocześnie zrobiłem zakup Thompsona i magazynka dodatkowego w dwóch różnych sklepach. No i teraz już wiem.

Snow Wolf ma na polskim rynku tylko HiCapy co mnie mocno rozczarowało. Są sklepy ( np Red Wolf ), które w swojej ofercie mają lowcapy w boxach po 5 szt. Plastykowe ale w dobrej cenie.

 

Zalety - klimat, klimat i jeszcze raz klimat.

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...