Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

używana cyma 028 (ak47)


Recommended Posts

witam mam pytanie mianowice mam okazje kupic za niewielka ilosc pieniedzy uzywana cyme 28 (2 lata ) wymieniony został tłok poniewaz pekł 1 zabek i pytanie jest nastepujące . czy i za jaka maksymalna cene opłaca sie ja kupic . drugie pytanie to jej zuzycie domyslam sie ze w takiej replice moze pasc tłok zebatki czy spalic sie silnik i jak to tz tym jest mianowicie ile kosztowała by wymiana zębatek uszczekel czy innych czesci i czy opłaca sie w to bawic . Kolega chce sie tej cymy pozbyc i chce za nia 60 zł mogli bysie sie wypowiedziec jako ludze lepiej znajacy sie na takich rzeczach poniewaz zaczynam dopiero zabawe z asg

Edited by Asusek
Link to post
Share on other sites

witam mam pytanie mianowice mam okazje kupic za niewielka ilosc pieniedzy uzywana cyme 28 (2 lata ) wymieniony został tłok poniewaz pekł 1 zabek i pytanie jest nastepujące . czy i za jaka maksymalna cene opłaca sie ja kupic . drugie pytanie to jej zuzycie domyslam sie ze w takiej replice moze pasc tłok zebatki czy spalic sie silnik i jak to tz tym jest mianowicie ile kosztowała by wymiana zębatek uszczekel czy innych czesci i czy opłaca sie w to bawic . Kolega chce sie tej cymy pozbyc i chce za nia 60 zł mogli bysie sie wypowiedziec jako ludze lepiej znajacy sie na takich rzeczach poniewaz zaczynam dopiero zabawe z asg

 

Za 60 zł ? :icon_biggrin: Opłaca się kupic , oczywiście jak umiesz "serwisowac" gearbox . Ew. można to sprzedac drożej na części - ostatnio na allegro wystawiłem łącznik kolby z body . Został wylicytowany na 42 zł :icon_biggrin: .

 

Czyli kupując to , możesz równocześnie zarobic . :biggrin:

 

ps. jakby Ci się nie spodobało , albo chciałbyś się tego pozbyc - kupię za 70,-

Edited by Perski102
Link to post
Share on other sites

Jeśli jest sprawna, to na razie się zwiększaniem żywotności nie przejmuj, bo niekiedy te Cymy chodzą bezawaryjnie latami.

 

A jeśli coś się posypie - wtedy będziesz się martwił (na szczęście koszt wielu części do takiej repliki jest bardzo niski).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...