Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

http://www.sklep-asg-militaria.pl/


Recommended Posts

Witam!

 

Sprawa dotyczy sklepu z tematu posta.

Ich inna strona: http://www.sklep-asg-rc.pl/

 

Sklep ze Szczecina. W styczniu planują otwarcie sklepu stacjonarnego.

 

Rozmawiałem z pracownikiem, który zapewniał, że na rynku istnieją od 20lat. Na moje pytanie odnośnie cen odpowiedział, że są bezpośrednim importerem i

mają dużą swobodę przy ustalaniu cen... Czy nie każdy sklep w Polsce działa na tej zasadzie?

 

Zastanawiają mnie właśnie ceny. Praktycznie o 20% niższe niż na przykład na www.taiwangun.com!

 

Ktoś może już z tego sklepu zamawiał? Fakt, kuszą mnie te ceny, ale chciałbym poznać Wasze opinie.

 

Czy to nie kolejny sklep pokroju www.airsoftxtreme.pl ...?

 

 

Gdyby taki temat już istniał, wybaczcie, ale nazwa sklepu jest tak mało precyzyjna, że nie mogłem nic znaleźć.

 

POZDRAWIAM!

Link to post
Share on other sites

Właśnie stoję przed kupnem karabinu i wybór padł na ten sklep, ale zanim kupię szukam na jego temat opinii.

G36C JG mają w bardzo dobrej cenie. A ja będę potrzebować co najmniej 3 szt a nie chcę zostać oszukany.

Nikt jeszcze od nich nie kupował?

Edited by OphisR
Link to post
Share on other sites

to zamów za pobraniem i otwórz przy kurierze z rodzicami? Jeeezuuu...

 

Z tego co wiem, przy przesyłkach za pobraniem, póki nie zapłacisz kierowcy, nie pozwoli Ci otworzyć. Jak zapłacisz, otworzysz i będzie nie to co chciałeś lub coś będzie uszkodzone, to firma kurierska przyjmuje reklamacje.... do tego ma specjalne druki

Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem, przy przesyłkach za pobraniem, póki nie zapłacisz kierowcy, nie pozwoli Ci otworzyć. Jak zapłacisz, otworzysz i będzie nie to co chciałeś lub coś będzie uszkodzone, to firma kurierska przyjmuje reklamacje.... do tego ma specjalne druki

Ale problem polega na tym, że znacznie wydłuża się wtedy czas oczekiwania na karabin. Poza tym może zaistnieć problem jak ze sklepem airsoftxtreme.pl Co z tego, że odeślesz, skoro sklep nie zwróci Ci pieniędzy, ani nie wyśle odpowiedniej paczki? Wtedy zostaje tylko Rzecznik Konsumenta lub samodzielny pozew w sądzie, a chyba nie muszę tłumaczyć, że to straszna mordęga?

 

Proszę więc bez błyskotliwych uwag typu: "Otwórz paczkę przy kurierze". Pytałem o opinie na temat sklepu, a nie o porady, jak odebrać paczkę.

 

POZDRAWIAM!

Edited by guziko
Link to post
Share on other sites

Przejedź się do sklepu i kup na miejscu.

Skoro mają 4 sklepy to pewnie jakiś jest w okolicy 200km?

Jeśli nie, to niestety pozostaje czekać na opinię innych ludzi lub ryzykować.

Pozostaje też po prostu zadzwonić do sprzedawcy i zapytać się czy są "uczciwym sklepem".

Link to post
Share on other sites

Ale problem polega na tym, że znacznie wydłuża się wtedy czas oczekiwania na karabin. Poza tym może zaistnieć problem jak ze sklepem airsoftxtreme.pl Co z tego, że odeślesz, skoro sklep nie zwróci Ci pieniędzy, ani nie wyśle odpowiedniej paczki? Wtedy zostaje tylko Rzecznik Konsumenta lub samodzielny pozew w sądzie, a chyba nie muszę tłumaczyć, że to straszna mordęga?

 

Proszę więc bez błyskotliwych uwag typu: "Otwórz paczkę przy kurierze". Pytałem o opinie na temat sklepu, a nie o porady, jak odebrać paczkę.

 

POZDRAWIAM!

 

Tu nie chodzi o "błyskotliwe uwagi..." tylko o kontynuację myśli Lesia. To co napisałem może nie jest opinią o sklepie ale przestrogą przed rozczarowaniem po tym jak się zdziwisz, że nie możesz sprawdzić przesyłki przed zapłaceniem, a po, będziesz już pozamiatany. Oczywiście nie życzę Ci tego.

 

Pytasz dlaczego takie niskie ceny? Ano, może jadą na minimalnych marżach licząc na większy popyt i stąd takie niskie ceny. Tego tak do końca pewnie nigdy się nie dowiesz.

 

Jeśli finanse i odległość Cię nie ograniczają, może powinieneś pójść za radą Mortisa i podotykać i zaczerpnąć fachowej porady a może nawet wypróbować umiłowanego gana.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...