Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ANTARES 2012 (ex Tomaszowo)


Recommended Posts

Koledzy... gwoli wyjaśnienia

- czystki na liście były robione dla osób, które przez 3 tyg. od wpisania nie uiściły wpłat,

- jako organizatorzy płacimy zaliczki na poczet usług świadczonych przez dla nas przez inne podmioty (chyba normalne?),

- nie posiadamy jako organizacja "non profit" zapasu gotówki, który zwróci się nam po zlocie, dlatego tak ważne są wpłaty, ich odpowiednia ilość i czas kiedy do nas dotrą,

- przez "profesjonalne środki łączności" rozumiemy LEGALNE środki łączności, jako Automobil-klub lubuski, w ramach którego działa Team DELTA i mając pełną osobowość prawną musimy przestrzegać zasad przewidzianych odpowiednią ustawą,

- złe sformułowanie "ostateczny termin" zapisów rzeczywiście nie dotyczy wpłat bo na to jest przewidziane standardowo 7 dni,

- można robić wszystko po "łebkach" tylko po co zaniżać poziom... dla sztuki??

pozdrawiam

 

YOdi

Link to post
Share on other sites

Wolf, ja Was wszystkich Chłopaki szczerze podziwiam, że Wam się jeszcze w ogóle chce szarpać z organizacją imprezy. Na Waszym miejscu dałbym spokój.

 

Kiedy czytam niektóre komentarze to po prostu nie mogę uwierzyć, że dorośli poważni (?) ludzie mogą takie androny wypisywać.

Jak żyję długo - nikt nigdy nie zmienił mi warunków umowy czy terminu spłaty za uśmiech i "przepraszam, bo w tej chwili nie ma płynności", ale widać panowie tutaj żyją w innej, lepszej rzeczywistości.

 

Tak! Zrezygnujcie z grochówki. I jeszcze papieru toaletowego. I plastikowych łyżeczek.

 

Co jest trudnego w zrozumieniu faktu, że umowa określa nieprzekraczalny termin zaliczki i bez tego cała sprawa się rypnie? Do tego dochodzą ubezpieczenia, koszty wynajmu karetek, jedna z załogą musi być przez wszystkie dni imprezy na miejscu.

Czy komuś kiedyś ubezpieczyciel przesunął dobrowolnie termin zapłaty ubezpieczenia?

 

Kilka razy rozwaliły mnie koszta organizacji lokalnej imprezy na max. kilkadziesiąt osób - przygotowania gadżetów; a tu trzeba skalę pomnożyć przez... ile?

Żeby wszystko przygotować też trzeba zakupić wcześniej materiały, a dlaczego ludzie mający na utrzymaniu rodziny i codzienne wydatki mieliby wszystko zakładać z własnej kieszeni? Bo kilka osób chce się zabawić, ale trudno im parę groszy wysupłać na czas? Dlatego organizator ma popłynąć na kosztach?

 

 

To nie jest imprezka na dziko, teren kosztuje, a harcerze nie biorą pod uwagę, że airsoftowi krezusi chcą wszystko za przysłowiową złotówkę tylko walą cenę i koniec. I to nie jest cena samej stanicy, a również prawa użytkowania sporego kompleksu leśnego podczas gry.

Na świecie się za takie przyjemności płaci, u nas trudno jak widać przywyknąć do realiów rynkowych.

 

Kiedy mówimy o codziennym życiu - wszyscy widzą rosnące ceny benzyny, żarcia i wszelkich produktów; ale jak przychodzi do zapłaty gównianej stówy za 4 DNIOWĄ imprezę, to nagle wszyscy zachowują się jakby wszystko było dla organizatorów za darmo.

 

Zupełnie jakby tutaj była mowa o jakichś piramidalnie wielkich wpłatach, a termin z dnia na dzień, a nie podany dużo wcześniej.

Żenada i wstyd panowie.

Link to post
Share on other sites

Jednakże my wstrzymujemy dalsze wpłaty i dokończenie rejestracji do wyjasnienia sprawy.

 

 

Dokladnie jak będzie uruchamiamy przelewy .

 

 

W sobotę po zebraniu dajcie znać co postanawiacie w sprawie zlotu. Zlot się odbędzie wpłaty pójdą.

 

Ludzie, jak wstrzymacie wpłaty to wiadomo jaka będzie decyzja. Zlotu nie będzie. Przecież deklaracją waszych wpłat zaliczki nie "uiszczą". Wpłaćcie kasę a jak decyzja będzie na "nie" to Wam przecież kasę oddadzą. A przez te kilka dni z tych 100 zł to zarobilibyście może z 5 gr. odsetek. Jeśli Wam tak zależy to ja Wam te 5 gr. od łeba oddam. To jest deklaracja z mojej strony.

Link to post
Share on other sites

@Promant

 

Delta troszkę przekombinowała z regulaminem oraz przepisami dotyczącymi wpłat pieniążków za zlot.

Ludzie którzy chcieli się zapisać, czekali na akceptację ich zgłoszenia. Myślę, że to mogło być powodem takiej ilości osób, które zadeklarowały chęć udziału w zlocie, ale nie wpłaciły pieniążków.

 

Żeby nie było, że się czepiam!

Po prostu taki mechanizm zadziałał. Ludzie pytali się mnie, kiedy mogą wpłacać pieniążki, bo mija już jeden, drugi tydzień od zgłoszenia udziału, a oni jeszcze nie dostali akceptacji zgłoszenia. Proponowałem im wpłatę, bez czekania na potwierdzenia, ale ilu zdecydowało się tak postąpić?

 

Nie twierdzę, że nie masz racji pisząc o żenadzie, jednak fakt faktem, zrobiło się z tego małe zamieszanie które też mogło wpłynąć na tak małą ilość wpłat.

 

Inną sprawą jest to, iż w tym roku ludzie (z nieznanych mi powodów) nie byli zainteresowani imprezą.

Mówię o moim lokalnym środowisku...

 

 

Cóż, szkoda by było zlotu, bo jak pisało wcześniej kilku kolegów, zeszłoroczna edycja, pod względem taktycznym (i nie tylko) była genialna...

Link to post
Share on other sites

Decyzją większości organizatorów VIII Zlotu ASG ANTARES 2012 impreza zostaje odwołana ze względu na niedostateczną ilość uczestników. Prosimy zatem osoby zaakceptowane, które jeszcze nie wpłaciły wpisowego o wstrzymanie się z przelewem. Wszyscy, którzy dokonali przelewu otrzymają zwrot kwoty wpłaconej w terminie 9 dni, bo należy uwzględnić obecny "długi" weekend. Przykro nam bardzo bo to pierwsza taka sytuacja w historii naszych zlotów ale kwestii finansowych nie da się przeskoczyć. Przyjmijcie prosimy tę decyzję ze zrozumieniem i delikatną sugestią, że organizacja imprezy nie polega na podaniu terminu i czekaniu na przyjazd uczestników a na konkretnych założeniach co do ilości osób, terminów wpłat oraz umów, z których organizatorzy muszą się również rozliczać.Oczywiście nie zaprzestajemy działalności i uważamy obecną sytuację za, miejmy nadzieję, jednorazowy przypadek. W przyszłym roku zapewne spróbujemy jeszcze raz i może frekwencja będzie na tyle duża, że pozwoli nam bezproblemowo zorganizować zlot.

 

 

 

pozdrawiamy

 

 

 

Team DELTA.

Link to post
Share on other sites

No szkoda ale koszty kosztami przeskoczyc sie nie da. W przyszlym roku proponuje zrobic otwarte zapisy bo w tym z zaproszeniami bylo sporo zamieszania i moze to wplynelo na frekfencje.

 

Sorry za brak polskich znakow z telefonu pisze :-)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...