Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wojtass

Weteran
 • Content Count

  384
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2,782 profile views
 1. Posty na temat sprowadzania rzeczy, które nie mają żadnego tematycznego związku z naszym forum, zostały usunięte. Proszę dyskutować o problemach ze sprowadzaniem replik i sprzętu.
 2. Dodatek po alkoholu jest nie do przejścia. :D Ryje beret totalnie.
 3. Wie, wie. :D Ja mam cała kolekcję do gry w JS: starą wersję + dodatek, nową wersję + dodatek i wersję Francuską z gumowym Totemem, który jest dobry na zakrapiane imprezy, mniej szkód. :D @Ukesu, to na jakiś zlot musimy sie skumać i zaliczyć partyjkę. :P
 4. Ktoś gra? Jacyś fani z Wrocławia chętni na pojedynek? :)
 5. Polecam korektor raki w "długopisie" z metalową końcówką z kulką. Rozprowadzasz korektorem w rowki farbę, po chwili oczyszczając miejsce nałożenia farby. Najlepiej zrobić to patyczkiem kosmetycznym z dodatkiem odrobiny delikatnego zmywacza do paznokci. ;) U mnie w replikach efekt bardzo dobry.
 6. Szkoda, wielka szkoda. :angry:
 7. Wojtass

  Engine Tune Up

  Ja tak tylko wtrącę, że im cieńszy drut, tym mniejszy prąd wytrzyma. Przy dużym obciążeniu uzwojenia Ci się po prostu spalą.
 8. Witam, czy jest ktoś kto tuningował ver. z metalowym gearboxem? Jeśli tak to prosiłbym o podanie szczegółów tej operacji. :)
 9. Desert DPM Two Tone, do tego PLCE pattern 90. Ale PLCE nie nadaje się dla załogi samochodu, z drugiej strony nie jestem pewien czy już wtedy nie było kamizelek dla załogi pojazdów z ładowniami doczepianymi na napy. Zazdroszczę samochodu... Magia... Pozdro:)
 10. A ja tak wracając do samej treści tematu: Dziękuję mer za cenną uwagę, zapamiętam i zastosuję się do rad. :-F Pozdrawiam ;) PS Wyluzujcie Panie i Panowie, to tylko w dobrej wierze... :)
 11. No z książką telefoniczną to jest dopiero lans. :wink:
 12. Moim zdaniem, uważam, że to będzie wyglądało tragicznie... 1. Maskować to nie będzie w ogóle, chyba, że lubisz jak dużo karabinów do Ciebie strzela to ok. 2. DPM + CB? Skąd to połączenie? To wygląda dość baśniowo i nieciekawie... Chyba, że nie chcesz wyglądac w miarę porządnie, ale wtedy to nawet DPM Ci nie jest potrzebny, wystarczy wytrzymałe dresiwo... Lepszym połączeniem będzie DPM+OD ;)
 13. Wg mnie kombinacja bez sensu. Lepiej przy pasie. Wygodniej i bez problemów. ;)
 14. W którym dokładnie miejscu chcesz zainstalować nóż? Nie wiem czy to będzie praktyczne rozwiązanie...
×
×
 • Create New...