Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5 A4 JG problem z akumulatorem oraz mid-capem


Recommended Posts

Kupiłem ostatnio replike MP5 A4 http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?products_id=461.Dzisiaj po ok 1,5h strzelanki gdzie nie strzelałem za dużo replika przestała strzelać...Jestem pewny że to wina akumulatora,ładowałem go 5h bo tak pisało na instrukcji ładowania akumulatora.Czy mogłem przesadzić ładując go tyle czasu?Czy może ładowałem go za krótko?

 

Drugie pytanie odnośnie mid-capa,czy możliwe jest załadowanie do niego zbyt dużej ilości kulek co skutkowałoby jego zepsucie?Mid cap do MP5

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że za krótko ładowałeś akumulator. Jaki prąd ładowania ma ładowarka (mA)?

 

Jakie kulki używasz w Mid-Capie? Musisz wiedzieć, że ten typ magazynków jest bardzo wybredny i z wieloma tanimi kulkami ma problemy.

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że za krótko ładowałeś akumulator. Jaki prąd ładowania ma ładowarka (mA)?

 

Jakie kulki używasz w Mid-Capie? Musisz wiedzieć, że ten typ magazynków jest bardzo wybredny i z wieloma tanimi kulkami ma problemy.

 

Akumulator 8,4V 1500 mAh, Ładowarka 220/230V

Kulki 0,20g Gold Fire,powinienem używać lepszych?Jak tak to jakich?

Co zrobić jeśli sprężyna w mid-capie zablokowała się "na zakręcie" ?

Link to post
Share on other sites

Podaj prąd ładowania ładowarki (wyrażony w mA [w miliamperach]). Spróbuj użyć kulek innej firmy (np. G&G, Guarder). Możesz spróbować doładować magazynek - może pomóc. Możesz też próbować uderzać nim, rozebrać go, itp.

Link to post
Share on other sites

Magazynek naprawiony :icon_biggrin: będę używać teraz kulek G&G albo Guarder,Dziękuje za pomoc w sprawie magazynka.Niestety replika nadal nie działa.To raczej nie wina akumulatora bo dzisiaj ładowałem go 8h i replika nie strzela... Używałem jej zgodnie z instrukcją,strzeliłem z niej w sumie 90 kulek na single i auto,przez chwile strzelania lekko kropił deszcz,na replice było może 20 kropek ale tylko na obudowie.Przed wejściem do domu strzeliłem 3 razy na pojedyńczym żeby zwolnić sprężynę(czytałem że trzeba tak robić)jak przyszedłem do domu wyjąłem magazynek i chciałem strzelać żeby rozładować akumulator lecz nic nie strzeliło.

Link to post
Share on other sites

Będzie się zużywać, rzecz jasna. Nie jest to dobre rozwiązanie.

 

Albo kup ładowarkę z funkcją rozładowywania (najlepsze wyjście!), albo możesz podpiąć akumulator pod żarówkę 12V, ale wtedy musisz mieć urządzenie, które pozwoli Ci ciągle monitorować napięcie akumulatora (pod obciążeniem, czyli podczas rozładowywania - nie może spaść poniżej 0,9-1V na KAŻDE ogniwo pakietu), bo łatwo jest uszkodzić akumulator.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...