Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[SKLEP] - IWO-HEST vel. ivo80 (Allegro)


Recommended Posts

firma IWO-HEST z Gliwic

sprzedaje kabury i oporządzenie dla policji/wojska itp

nie jest to sklep w pełnym znaczeniu tego słowa, ale na allegro występuje jako użytkownik: ivo80

 

Złożyłem zamówienie na dwie kabury udowe (razem koszt 300 zł), ale nie zrobiłem tego przez allegro. Zamówienie było zlożone 15 stycznia b.r. czekałem do 15 marca. W tym czasie wysłałem kilka maili, kilkanaście razy rozmawiałem z człowiekiem przez GG i kilka razy przez telefon.

Przez miesiąc kabury nie były uszyte (bo IWO miało zlecenie dla wojska) - to jeszcze mogłem zrozumieć. Potem zostały uszyte ale nikt nie kwapił się ich wysłać. Chciałem wpłacić kasę na konto (bo myślałem że jest to przyczyną zwłoki), ale człowiek powiedział mi, że wyśle mi za pobraniem. Potem nie miał czasu, nie miał czasu, zapomniał, potem powiedział że wysłał, potem powiedział, że jednak nie wysłał, a na końcu po dwóch miesiącach... facet mówi przez telefon i nie mogę w to uwierzyć: Powiedział, że muszę uzbroić się na tydzień w cierpliwość bo pojadą do niemiec na targi. To jest szczyt wszystkiego. Facet miał świadomość tego, że czekałem 2 miesiące i mi mówi, że mam sobie jeszcze poczekać bo są takie fajne, że jadą sobie gdzie indziej. Mimo, że jego produkty są bardzo dobre to musiałem zrezygnować. Nawet nie wiem jak nazwać takie zachowanie bo określenie: "jawna kpina" nie oddaje w pełni charakteru tej sytuacji.

Życzę innym bardziej udanych zakupów

PA.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Mam podobne doświadczenie z Ivo Hest.

Zamówiłem 6 kabur i troche dodatków (pasy, pokrowce, smycze).

 

Zamówienie złożone 17 maja. Podany termin realizacji: 2 tygodnie.

Umówiłem się na odbiór osobisty w Bytomiu 5 czerwca (ze Szczecina na Śląsk kawałek jest). Dzwoniłem pare dni przed przyjazdem czy kabury będą, miały być. Telefon na dzień przed przyjazdem już wprowadził nutke niepewności i wkońcu okazało się że w dniu na kiedy kabury miały być, kabur nie było. Gość nawet nie pofatygował się żeby przyjechać.

No nic. Wkurwiony wróciłem do Szczecina.

 

Potem zaczęło się przekładnie terminu (bo mają duze zamówienie dla wojska).

6 czerwca dowiaduje się że kabury bedą za tydzień.

13 czerwca - odp: w tym tygodniu

19 czerwca - odp: w tym tygodniu

22 czerwca - odp: termin nie podany

27 czerwca - odp: jutro

28 czerwca - odp: dzisiaj

28 czerwca wieczorem - odp: jutro

 

Kabury doszły na drugi dzień wysłane DHLem na koszt Ivo. Sprzęt jest dobry, kontakt z firmą także. Tylko te ściemnianie i przeciągnie realizacji zamówień jest do d. Chcąc zamówić sprzęt lepiej zrobić to z wyprzedzeniem kilku miesięcy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...