Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Chyba 028.

 

Miałem najnowszą serię - stalowe body, obsada kolby, obsada lufy, tłumik, selektor. Drewna miały piękny, ciemnoczerwony kolor. Skojarzyły mi się z kolorem ostrych drewien SWD :) Naprawdę byłem pod wrażeniem. Inna sprawa, że replika, którą macałem, była sprowadzana z HK - w Polsce pewnie są jeszcze starsze wersje.

Link to post
Share on other sites

Wszystko zależy od tego, za ile możesz dostać APSa.

 

Ludzie się skarżą, że to straszny szajs. Ja i kumpel z ekipy zaryzykowaliśmy - mój egzemplarz chodzi na razie od pół roku, jest używany częściej niż raz na 2 tygodnie. Przebieg na razie ma niewielki (około 12-15 tysięcy kulek), ale nie zawiódł ani razu i strzela równie dobrze, co na początku. Egzemplarz kumpla ma niemalże identyczne osiągi, lecz niższy przebieg (rzadziej bywa on na spotkaniach).

 

Wygląd zewnętrzny jednak ucierpiał przez te pół roku - muszka wraz z niewielkim fragmentem lufy zewnętrznej są przyklejone taśmą izolacyjną do wyciora, suwadło jest ułamane (na skutek upadku repliki na twarde podłoże), a na kolbie są wgniecenia po trafieniach kulkami (mam ASK-201, czyli 74 ze stałą kolbą). Nie zmienia to faktu, że replika nadal nieźle wygląda z zewnątrz, w dodatku nie ma żadnych luzów.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...