Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 7 months later...
  • 10 months later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Oto mój Kriss z tłumikiem Angel Custom z lufą wew 180mm 6.01, który daje 480-490 fps (370-380 bez tłumika)

 

KrissV.JPG

 

W planach mam dorzucenie jakiegoś risa żeby ukryć tę zwężkę na początku tłumika i dodać laser jakiś albo inne badziewie dla groźnego wyglądu.

Edited by KonradMK
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Kolejny odkop :icon_razz:. Mam jeszcze pytanko, otóż mam zamiar zamienić mojego aeg'a (emka kwa) na kriss'a. Byłaby to replika całoroczna - Myślicie, że to dobry pomysł? :icon_biggrin:

 

Tylko jeśli będzie latał na HPA inaczej już jesienią więcej jak 20 razy nie strzelisz i to na propanie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Coś kulawo w temacie więc dorzucę kilka słów.

 

Uwielbiam tę replikę, najlepsza jaką posiadam a mam ich już kilka. Po pierwsze po rozłożeniu na części pierwsze i inspekcji wszystko wygląda świetnie po roku użytkowania. Dokładność wykonania elementów na wysokim poziomie, jak zwykle KSC/KWA dało radę. Zamontowałem sobie tzw. enhanced recoil kit żeby trochę lepiej szarpało, po 4k kulek nadal śmiga bezawaryjnie. Kupiłem zestaw hop up z lufą 6.01 Maple Leaf (+20 fps) oraz tłumik power up Angel Custom (wersja długa +100fps, zamieniłem bo miałem wcześniej krótką). Efekt jest taki że morda się cieszy a w bitwie ze snajperem było 3:0 dla mnie a więc i moc i zasięg jest z nami. Jako że jestem przezorny kupiłem zapasową dyszę, zbijak i wkład do hopka. Oryginalna lufa jest znalowa więc kupiłem sobie metalową King Armsa, ciężka jak cholera ale +10 do lansu. I teraz najważniejsze.

Green gas jest spoko ale po co się męczyć ciągłym nabijaniem (jak by nie było większy kop to więcej gazu a w tych magazynkach na 50 kulek sporo gazu się marnuje). Zanabyłem taki oto zestaw do napędzania mojego Krissa. Jeszcze nie testowany, ale już się nie mogę doczekac.

 

lpr.jpg

 

Gdyby ktoś miał okazję kupić to koniecznie min. 4 magazynki ale z czystym sercem mogę polecić. Bardzo fajna zabawka.

Edited by KonradMK
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...