Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

IBA Woodland + szepaj na olib czy woodland ?


Recommended Posts

Siemka !

Zakładam temat bo chciał bym was po prosic o pomoc? Dotykał moze miał ktoś to cudo ? http://www.taiwangun.com/wyposazenie-taktyczne/kamizelki-taktyczne/replika-kamizelki-interceptor-body-armour-multicamo-a-c-m.html

 

I jaki szpej byś cie mi doradzili ?

Chodzi mi o torbę zrzutową , ochraniacze , pasy itp .

 

Jeżeli macie fotki to poprosze.

 

 

 

 

Jeżeli znajduje sie taki temat którego nie widziałem to przepraszam po prosze o link na PW i temat pójdzie do usunięcia.

Link to post
Share on other sites

Ale chce kupić w woodlandzie a powiem Ci tak ze narazie mam Cirasa Maritime od ACM i jest ok

 

Też miałem,kupiłem Plate Carrier z MIWO L. i różnica jest bardzoooo duża. Poza tym skoro chcesz kupić w woodlandzie,to dlaczego pokazujesz kamizelkę w "multicamo" ?

 

 

A kontrakt ma system MOLLE? Bo nie wwiem mój kolega ma ale on am do tego FLC

 

Tak ciężko wpisać w allegro,albo google nazwę kamizelki i zobaczyć zdjęcia?

Link to post
Share on other sites

Ja tam osobiście polecam IBE kontraktową z kołnierzem i najajnikiem. Do tego atrapy SAPI. Spokojnie zmieszczą się ładownice na magi do m4 x6, 2x granade pouch + 2x flashbang pouch. Do tego plecak Woodland Assault pack pasuje pięknie, na bok dwie manierki. Nic w sumie więcej mi nie potrzeba. Ewentualnie manierki można wcisnąc na kamizelkę.

Edited by CQBRAY
Link to post
Share on other sites

Spokojnie zmieszczą się ładownice na magi do m4 x6

6 ładownic? Troszkę bez przesady

4 to max (U mnie 3x SNAP 1x Alice'owska ładownica do m16)

Sam posiadam IBA w Woodlandzie od PB i mimo iż nie jest za wygodnie, moja przyjaźń z kamizelkami typu IBA trwa od ładnych lat.

Aktualny egzemplarz zakupiłem na allegro za 200zł sam pokrowiec i z czasem dokupywałem akcesoria. które aż tak drogie nie są.

Moje zdanie spróbuj z kontraktem i przekonaj się sam na własnej skórze, może i nawet załapiesz bakcyla na reko jakieś. Jeśli nie, to zawsze można pchnąć sprzęt dalej ;)

Link to post
Share on other sites

6 ładownic? Troszkę bez przesady

4 to max (U mnie 3x SNAP 1x Alice'owska ładownica do m16)

Sam posiadam IBA w Woodlandzie od PB i mimo iż nie jest za wygodnie, moja przyjaźń z kamizelkami typu IBA trwa od ładnych lat.

Aktualny egzemplarz zakupiłem na allegro za 200zł sam pokrowiec i z czasem dokupywałem akcesoria. które aż tak drogie nie są.

Moje zdanie spróbuj z kontraktem i przekonaj się sam na własnej skórze, może i nawet załapiesz bakcyla na reko jakieś. Jeśli nie, to zawsze można pchnąć sprzęt dalej ;)

 

Nie przesadzam, mam takie x2. Jedna na lewej a druga na prawej. Pasują mi bardziej jak single.

 

more_stuff_010.JPG

 

W sumie wchodzi 6 magów i można coś jeszcze doczepić na przód.

Edited by CQBRAY
Link to post
Share on other sites

(...) po prosic (...) Dotykał moze miał ktoś to cudo (...) byś cie (...)

Chodzi mi o torbę zrzutową , ochraniacze , pasy itp .

 

Jeżeli macie fotki to poprosze.

 

(...) po prosze (...)

 

 

(...) a powiem Ci tak ze narazie (...)

 

 

(...) ma ale on am do tego (...)

 

 

(...) własnie tera (...)

 

 

(...) kamizelka na z ładownicami (...)

 

Hej kolego! Szczerze - jesteś upośledzony? Jeśli tak - ściągnij sobie dodatek poprawiający oznaki Twojej dysfunkcji.

 

Jeśli nie - pisz po polsku.

 

co do tej "iba" - jest jakości Twoich postów, więc nie ruszaj nawet kijem przez szmatę.

Link to post
Share on other sites

Nie przesadzam, mam takie x2. Jedna na lewej a druga na prawej. Pasują mi bardziej jak single.

 

more_stuff_010.JPG

 

W sumie wchodzi 6 magów i można coś jeszcze doczepić na przód.

Wiem że się czepiam, ale z Twojego opisu wynikało że masz 6 ładownic, a nie ładownice na 6 magów ;)

 

Single singlami ale ja tam wolę standardowe SNAP'y

2xm16%20old%20style.jpg

 

Jakoś moim zdaniem lepiej wyglądają na Interceptorze, ale kwestia gustu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...