Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

okulary Peltor Maxim Ballistic


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Peltory AOSafety QX3000 z wkładką korekcyjną to zły wybór. Aby zamontować wkładkę należy zdjąć jednoczęściowy nanośnik, założyć wkładkę na trzpienie i zainstalować nanośnik. Problem w tym, że nakładka mocno sprężynuje i zsuwa nanośniki. Najpierw nakładka "klekoce" a potem wszystko spada.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Mam wersję z brązową szybką, polecam. Przede wszystkim są dosyć duże, dobrze zachodzą na boki i mają możliwość regulacji kąta pochylenia oraz długości zauszników. Prawie w ogóle nie parują. Na ostatniej strzelance, gdzie pogoda zmieniała się jak w kalejdoskopie ( mżawka, rzęsisty deszcz, śnieg oraz grad ) lekko łapały górą w najbardziej ekstremalnych momentach ale nie używałem wcześniej żadnych środków anty-fog czy nawet szamponu. Wystarczyło lekko zsunąć z nosa i momentalnie odpuszczały.

W kwestii wytrzymałości to osobiście przeprowadzałem test tylko dla jakichś 420 fps z przyłożenia ( ICS SIG 551 stock), kulki rozleciały się na kilka części, na okularach brak śladów uderzenia po za białym pyłkiem, który zszedł potraktowany byle chusteczką.

 

Pozdr.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...