Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BI-HK416 [BOYI] vs BI-5781M RASII CQB [BOYI]


Recommended Posts

Witam was panowie. Od dłuższego czasu myślę nad zakupem repliki do 800zł. Sporo tematów przeczytałem i zastanawiam się w tym momencie która będzie najbardziej niezawodna. Mam na oku dwa modele podane w tytule do których linki są zamieszczone niżej.

BI-HK416 [bOYI]

BI-5781M RASII CQB [bOYI]

Jeśli oba modele są awaryjne to jakie modele polecacie? (Zasięg 40 metrów lub więcej i fps nieprzekraczający 450)

Link to post
Share on other sites
Czyli innymi słowy NIC nie przeczytałeś, albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. A my lenia nie tolerujemy, o nie.

Jeśli każecie kogoś za to że niema o czymś pojęcia i szuka pomocy to tak jestem winny. Szukałem i niestety się nie doszukałem tego czego chciałem się dowiedzieć.

Cieszę się i bardzo cenię sobie to że chcesz mi pomóc, ale jeśli nic nie wnosisz do tematu to cię grzecznie proszę nie udzielaj.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Nie rozumiem tego, człowiek grzecznie i kulturalnie prosi o pomoc a jak zawsze został zbesztany i odesłany do "szukajki". Każdy chyba gdy rozpoczynał przygodę z ASG mało wiedział i powinniśmy pomagać zielonym a nie ich wysyłać nie wiadomo gdzie, wiem ze temat ma kilka lat i moze dostane bana ale nie mogę patrzeć na takie zachowanie

Link to post
Share on other sites

Obydwa karabinki w temacie mają to samo w środku. Jak będziesz o nie dbał i serwisował to będą służyły latami, dlatego od razu po zakupie najlepiej je wysłać na serwis do serwisantów z wmasg (AnR, Poldeck, Lukira). Poprawią co trzeba, i będziesz się cieszył dobrze działającą repliką. Tu masz od razu poprawioną (serwisantem jest AnR) replikę na gwarancji http://chimeraasg.pl/product-pol-118-BOYI-M4RAS-BI-5181M.html

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...