Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika sprężynowa do 150zł/Shotgun


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To wszystko w środku to samo, budą się tylko różni. Bierz tę wersję, która Ci się najbardziej podoba. Flakami się różni tylko benelli od GA, ale jest droższa niż 100PLN.

 

Tylko pamiętaj, że te "taktyczne" kolimatory i latarki to shit - za to ładownica fajna rzecz.

Link to post
Share on other sites

Sorry, że post pod postem ale to już jest na pewno ostatni post.Oczekuje odpowiedzi 1-sza lub 2-ga, a mianowicie:Czy wziąść tą replikę:kliknij tutaj czy tą:kliknij tutaj 5zł różnicy, ale ta druga ma tą śmieszną latarkę i kolimator oraz szybkoładowarkę.Ale z drugiej strony nie wiem dlaczego, ma ~250FPS a ta 1-sza 270FPS.Jest to ta sama replika, ale trochę ,,udoskonalona''.Czekam na odpowiedź 1-sza lub 2-ga

Edited by wojszat
Link to post
Share on other sites

Zarówno pierwsza jak i druga mają szybkoładowarkę w komplecie jak i te same FPSy.

 

Czy warto dopłacić 5 zł i wziąć wersję z dodatkami - kolimator nie przyda Ci się absolutnie do niczego, bo plamka nie ma regulacji położenia. Więc zadaj sobie pytanie, czy chcesz dopłacić 5 zł za marną latarkę LEDową, która w całkowitej ciemności świeci na jakieś 5-10 metrów.

 

W sumie to wziąłbym na Twoim miejscu tą wersję o 5 złotych droższą, bo do tej latarki masz montaż na replikę, który może się przydać.

Link to post
Share on other sites

W tej za 70 zł z groszami niby nie jest napisane, że do kompletu dają szybkoładowarkę ale jak tak mówisz to ok :) Ogólnie to i tak tak się składa, że bawiłem się w modelarstwo i mam ładowareczkę Imax B6.To biorę wersję z latarką...Jeszcze już absolutnie ostatnie pytanie, mianowicie jakie kulki do tej repliki ? 0.2g wystarczą czy coś większego trzeba? Na pierwsze kulki chciałbym coś taniego, może Gunfire ? Ogółem to dzięki wszystkim za wcześniejsze propozycje co do replik itp. Widać forum porządne jak i użytkownicy :) Żeby można było dawać pomógł czy jakieś plusy to by każdy kilka miał ode mnie.

Edited by wojszat
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...