Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Który karabin lepszy? JG608 czy JG1138?


Recommended Posts

To głupie pytanie pada na forum raz w tygodniu. Czemu jest głupie? Bo w KAŻDYM temacie o serii g36 jest na nie odpowiedź, a mimo to znajdzie się ktoś, kto i tak je zada.

 

Tutaj: http://allegro.pl/mega-wyprzedaz-g36c-k306-metal-gearbox-i2097203271.html

 

Masz to samo, ale taniej, i przynajmniej facet sprawdza przed wysłaniem, czy replika działa.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Z tego co wyczytałem, to ta wersja z magami od emki może mieć problemy z podawaniem kulek z tychże magów. Ale nie jest to 100% potwierdzona informacja. Dodatkowo wyczytałem, że te kolby regulowane lubią się bardziej psuć i łamać niż ta standardowa składana. Poza tym składaną można złożyć, a tą tylko skrócić. Twój wybór.

Link to post
Share on other sites

Z tego co wyczytałem, to ta wersja z magami od emki może mieć problemy z podawaniem kulek z tychże magów. Ale nie jest to 100% potwierdzona informacja. Dodatkowo wyczytałem, że te kolby regulowane lubią się bardziej psuć i łamać niż ta standardowa składana. Poza tym składaną można złożyć, a tą tylko skrócić. Twój wybór.

 

W takim razie zapisz się na kurs czytania ze zrozumieniem, bo to jakieś bzdury. Nie licząc składania kolby, tu się zgodzę, ale to chyba logiczna.

Link to post
Share on other sites

Co do kolb się zgadzam w 100%. Taki jest urok Mkowych składanych niestety, co do magazynków, jak wspominałem mi się one po prostu nie podobają. Jedyny plus tego, to dopasowanie się do swojej grupy, jeśli ludzie posiadają repliki korzystające z takowych ,,magów'' można się po prostu wymienić. Pierwsze słyszę, że mogą mieć problemy z podawaniem kulek, może zostać ostatnia kulka, ale na pewno magazynek nie przestanie podawać. ( o ile się nie kupiło jakiegoś syfiastego maga, który się z natury się zacina )

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Ta kolba nie jest SKŁADANA, tzn można ją złożyć np. o drzewo. Problem by stanowiło ponowne zablokowanie w pozycji rozłożonej.

 

Jest REGULOWANA w 4? 5? lub może nawet 7 pozycjach- nie wiem, nie miałem grata.

Tu masz filmik.

.
Link to post
Share on other sites

Ta kolba nie jest SKŁADANA, tzn można ją złożyć np. o drzewo. Problem by stanowiło ponowne zablokowanie w pozycji rozłożonej.

 

Jest REGULOWANA w 4? 5? lub może nawet 7 pozycjach- nie wiem, nie miałem grata.

Tu masz filmik.

.

 

Dzięki za odpowiedź. Po wyglądzie kolby sądziłem, że jednak da się ją złożyć, ale po przeanalizowaniu dogłębnie budowy utwierdziłem się w przekonaniu, że nie da się jej złożyć. Pozostaje mi tylko regulacja. :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...