Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG 608-8 - Bipod czy zwykła rączka


Recommended Posts

Witam was! Jak sądzicie, co będzie lepsze do tej gietki? Bipod czy zwykła rączka taktyczna. Broni używam zarówno do zielonej jak i CQB. Chodzi mi głównie o wygląd bipoda, czy nie będzie on zbyt wielgachny do tej repliki?

 

Link: http://www.taiwangun.com/czesci-i-akcesoria/dwojnogi/bipod-typu-fab-defense-t-pod-coyote-p-j.html

 

Byłbym wdzięczny jeżeli ktoś kto posiada taki sprzęt mógłby wrzucić real foto.

Link to post
Share on other sites

Idę jutro na obiad do teściów, więc poradźcie mi, lepiej będzie, jak teściowa zrobi schabowe, czy pierś indyczą? Jakby ktoś jeszcze mógł przedstawić zalety jednego i drugiego rozwiązania.

Fotki mile widziane.

 

 

A serio, to weź się ogarnij, nie jesteśmy Tobą, żeby decydować co Tobie si bardziej podoba.

Link to post
Share on other sites

Jutro idę do szkoły ,ale nie wiem czy ubrać "pedałki" i do tego czarne skarpety, czarne spodnie i koszulę w kratkę ,czy robocze Timberland'y , grube białe skarpety ,jeansy i bluzę z kapturem? Zależy mi na tym żeby fajnie wyglądać i było wygodnie. Jeżeli to nie pasuje to co innego polecicie tak do 200zł? Cropp odpada bo mam za daleko. Czy jeżeli założe białe skarpety do czarnych butów to mnie wyśmieją w szkole?

Link to post
Share on other sites

Lolstrike: Koledze bipod się złamał jak kładł replike na ziemi.

Troczek: Jeżeli masz taki problem z doborem odpowiedniego stroju, polecam zagłębić się w feszyn bloga warsawfashion.blogspot.com/ . Mam nadzieje, że dzięki mojej skromnej sugestii wreszcie odnajdziesz swój styl :)

Link to post
Share on other sites

Jutro idę do szkoły ,ale nie wiem czy ubrać "pedałki" i do tego czarne skarpety, czarne spodnie i koszulę w kratkę ,czy robocze Timberland'y , grube białe skarpety ,jeansy i bluzę z kapturem? Zależy mi na tym żeby fajnie wyglądać i było wygodnie. Jeżeli to nie pasuje to co innego polecicie tak do 200zł? Cropp odpada bo mam za daleko. Czy jeżeli założe białe skarpety do czarnych butów to mnie wyśmieją w szkole?

 

Do tego koniecznie real foto:)

Link to post
Share on other sites

Myślę, chodzi tutaj o kombinacje http://1.bp.blogspot.com/-GS6wFOAo08o/TxP1UqJYeEI/AAAAAAAAAI8/Cdb2NQ5QYQM/s1600/blog53.jpg i http://4.bp.blogspot.com/_xlTpZ0kmQ7k/TSnxiQYwGsI/AAAAAAAAAEI/UhJnW3LK8Q0/s1600/blog24.jpg .

Troczek na pewno będzie fajnie i wygodnie! Mam nadzieję, że nie zrazisz się cenami projektantów z najwyższej półki, ale dla mody trzeba się poświęcić (najwyżej sprzedasz repliki). Na pewno twój styl zostanie doceniony szkole. A co do skarpet, białe będą idealnie kontrastowały z czarnymi butami (szczególnie białe frotte do eleganckich połyskujących mokasynów). Jednakże by być w 100 % zauważonym w szkole załóż skarpety o 2 różnych kolorach. Na pewno zwrócisz na siebie uwagę wielu pięknych kobiet, które z pewnością zechcą Ci zapłacić za porady stylistyczne, dzięki czemu kupisz sobie i swoim znajomym po parenaście PTW, a do tego będziesz modny!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...