Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zupełny początek


Recommended Posts

Miałem M14 cymy ,ma dużo Znalu ,najczęściej pękają podstawy muszki i ,,prowadnica zamka (ta pod rączką przeładowania ) .

Na RK od Boyi się nie zawiedziesz a nawet będziesz bardzo zadowolony .

 

M14 Cymy ma tylko znal i plastik. Ze stali są NIEKTÓRE śrubki. :P pęka też sam zamek, bolt catch, sama muszka (skrzydełka), pada mechanizm wysuwanego przeziernika.

Link to post
Share on other sites

Ale nie hejtujmy tak od razu wszystkiego. Oczywiście łoże plastikowe jest paskudne, oraz wykonanie też nie najlepsze, ale bez przesady, że wszytsko się od razu psuje. Trzeba uważać na zamek, bo jest delikatny i na te wszystkie małe pierdoły, żeby nie powylatywały. Strzela całkiem ładnie i tego zarzucić nie mogę, choć ja M14stek nie lubię, bo są duże, nieporęczne i do budynku z tym wejść też nie za bardzo. Wizualnie podobają mi się bardzo, ale na dłuższą mete są nie wygodne. Podsuowując M14 Cymy to mógłbym kupić, ale nie za więcej niż 200zł.

Link to post
Share on other sites

Jestem zbyt niemłodzieżowy, by odnieść się do "hejtowania". Co nie zmienia faktu, że nikt tu nie mówi, by od żadnym pozorem nie kupić M14 od cymy. Jeśli to MUSI być M14, i MUSI być do 5 stówek - wtedy Cyma jest jedynym wyborem. Jeśli mamy tysiaka - G&G. Jeśli dalej mamy 5 stówek, ale może to być JAKAKOLWIEK replika, byle dobrze chodziła i wyglądała - coś z serii RK Boyi lub G36 od Cymy.

Link to post
Share on other sites

Jestem zbyt niemłodzieżowy, by odnieść się do "hejtowania". Co nie zmienia faktu, że nikt tu nie mówi, by od żadnym pozorem nie kupić M14 od cymy. Jeśli to MUSI być M14, i MUSI być do 5 stówek - wtedy Cyma jest jedynym wyborem. Jeśli mamy tysiaka - G&G. (...)

Jeśli mamy dwa tysiaki to kupujemy M14 Veteran i jeśli jesteśmy absolutnym fanem M14, to sprzedajemy butelki, złom, "wychciewamy" od babci i wujka, aby tylko dozbierać do tej ceny, lub kupujemy na raty. To jest moim skromnym zdaniem jedyna replika M14, która spełnia wszelkie marzenia. :maniak_OK: Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...