Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK 74 firmy Cyber Gun


Recommended Posts

Witam

To mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość.

Zaczynam przygodę z ASG. Jak każdy nowy, chciałbym zapytać się o waszą radę w doborze sprzętu. Proszę o wyrozumiałość. Mam nadzieję, że zaraz ktoś mnie nie zjedzie, pisząc że temat poruszany 100 razy.

Szukałem na forum opinii na temat AK 74 firmy Cyber Gun. Niestety nie znalazłem.

Mam możliwość zakupu tej repliki za 250zł. Została ona kupiona w 2010r. Sprzedawca twierdzi, że wszystko z nią ok. Pisze, też że maksymalny zasięg tej repliki to 60 metrów przy dobrze naładowanym akumulatorze. Podobno jest w 100% sprawna.

 

Moje pytania:

1. Czy ktoś miał z tą repliką do czynienie ? jak tak to jak się spisywała.

2. Czy polecacie.

3. i czy cena 250zł to spoko cena za nią.

Link to post
Share on other sites

Ten cybergun ma system bax?Gdyby to było lepsze od normalnego hopka,ty by to wszędzie ładowali :)

Ja na twoim miejscu wybrałbym cymkę.Stare i sprawdzone ;D

Kolego napisałem mu , że to jedno i to samo. Wiesz chociaż co to jest ten bax? Widzę, że nie masz pojęcia. A jak używasz dystansera H w którejkolwiek replice, to jest to namiastka bax-systemu. Jak Kolega powyżej napisał Cybergan ładuje w swoje pudełka repliki innych firm, z machniętymi jakoś tam oznaczeniami, chronują je na kulasach 0,12 i dlatego na pudłach mają takie prędkości podawane wielkimi koślawymi jobtwojuzamoju bukwami, zmieniają jeszcze gumy hopa, na gumę z nacięciem i jest to ten sławetny bax system. I jak jest ciepło to widać różnicę, jak porównuje się stoki. Na korzyść cyberganów z baxem.

Link to post
Share on other sites

Mam AK-74 CG. Jak chciałem wstawić precla musiałem zmienić komorę na Hop Up a Bax-a wywalić bo nie dało się zamontować precki (Gunnera).

Przed wymianą czasami pluł kulkami co było dość denerwujące. Zasięg całkiem przyzwoity jak na replikę za tę cenę, a jeśli chodzi o Rofa to po prostu masakra..

Bateria 8,4V o pojemności 1100mAh ma tak na prawdę ok. 800-900 mAh..

Co do zasięgu. 60m bez przeróbek nie wchodzi w grę. Wstawiłem lufę precyzyjną, gumę, komorę hop i dodałem baterię 9,6V 1100mAH G&P i strzela bdb.

Edited by Black Death
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...