Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam szukam grupy która zechciała by pokazać naszym rekrutom swój sprzęt zaprezentować się i ewentualnie odbyć z nami jakieś szkolenie w terenie mamy do dyspozycji z racji tego że mieszkamy w Pionkach mamy do dyspozycji byłą fabrykę amunicji teren około 3000 hektarów oraz profesjonalny poligon który jest własnościom Straży pożarnej znajdują się tam autobusy tramwaje oraz ściankę zależy mi na tym spotkaniu gdyż chcemy pokazać się w naszym mieście jak najlepiej więc gdyby ktoś był zainteresowany proszę o kontakt to zorganizujemy wspólne Ćwiczenia

 

Js 1441 Pionki

0692 367 315

Link to post
Share on other sites

Nie bardzo rozumiem ten belkot, ale postaram sie zadac pytania, ktore mam nadzieje rozwieja wszystkie moje watpliwosci.

 

1. Co to za rekruci? Macie skonczone 18 lat?

2. Jakiego rodzaju szkolenia oczekujecie?

3. Czy teren nalezy do Was, czy moze macie pozwolenie na korzystanie z niego?

4. Co znaczy zdanie "zależy mi na tym spotkaniu gdyż chcemy pokazać się w naszym mieście jak najlepiej" ?

 

Dziekuje, czekam na odpowiedz :)

Edited by Wiśnia
Link to post
Share on other sites

1. Co to za rekruci? Macie skonczone 18 lat?

2. Jakiego rodzaju szkolenia oczekujecie?

3. Czy teren nalezy do Was, czy moze macie pozwolenie na korzystanie z niego?

4. Co znaczy zdanie "zależy mi na tym spotkaniu gdyż chcemy pokazać się w naszym mieście jak najlepiej" ?

 

1. Nie wszyscy

2. Szkolenia z czarnej taktyki

3. Mamy pozwolenie na korzystanie z niego

4. Staramy się o dotację

 

 

 

Jeszcze jedno nasza jednostka jest najstarszą jednostkom w ZSS i nie jest nowopopowstała.

Edited by JS1441PIONKI
Link to post
Share on other sites

Jako, że jestem w OSW to powiem jedynie tyle, że dotację dostaje się tylko na określone projekty, które zgłasza się do przetargu. Po wykonaniu takiego projektu trzeba się rozliczyć co do grosza. Efekt = albo nie dostaniecie albo będziecie musieli zorganizować jakąś "imprezę". Wnioskując po tym, że będąc najstarszą JS w ZSS nie przeprowadziliście nawet szkolenia z zagadnień z walki w terenie zurbanizowanym stawia Was w niezbyt dobrym świetle.

 

PS. Artur, pamiętasz jak kiedyś pisałeś o kolesiu co Wam się na WOŚPie zeszłorocznym wpieprzył w stoisko i zaczął gadać, że ten sprzęt jest ich? To ta sama organizacja.

Link to post
Share on other sites

Witam. Jestem instruktorem survivalu (legitymacja certyfikat itd. survivalu bez żadnych kombinacji) oraz członkiem OSW + ogólny staż w ruchu strzeleckim ponad 7 lat. Wg. prawideł handlu wymiennego możemy się dogadać na temat szkolenia (korzyści z tego dla was płynących i dla mnie).

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Wg. prawideł handlu wymiennego możemy się dogadać na temat szkolenia (korzyści z tego dla was płynących i dla mnie). Pozdrawiam

 

Kolego przyjdź może na strzelankę. Pokaż się. Powiedz co masz do powiedzenia i się pomyśli. Takie gadki na forum nie mają sensu. Nie wiem co masz do zaoferowania radomskiemu środowisku ersoftowemu, ale myślę że raczej Ameryki nie odkryjesz...

Link to post
Share on other sites

Ja slyszalem, ze w tym zwiazku strzeleckim nic nie robia konstruktywnego tylko np.: okopy helmami kopią :D

Hmmmm... bardzo konstruktywna opinia o organizacji znanej... ze slyszenia. Tak trzymaj.

 

 

Witam szukam grupy która zechciała by pokazać naszym rekrutom swój sprzęt zaprezentować się i ewentualnie odbyć z nami jakieś szkolenie

A czemu (skoro nalezycie do Strzelca) nie skorzystacie z kursow oferowanych przez zwiazek? Nie ma jeszcze informacji na forum ale z tego co mi chlopaki mowili w okolicach maja ma sie u nas (w Lodzi) odbyc kurs walki w miescie. W zeszlym roku gralismy OPFOR wiec o kursie nie moge powiedziec za wiele ale same cwiczenia poligonowe (w Piatku) byly w miare polapane. Moze zamiast szukac do pomocy kogos na zewnatrz poszukajcie u siebie w organizacji?

Edited by Chochla
Link to post
Share on other sites

Owszem, informacja z pierwszej reki, bo od kogos, kto byl w Strzelcu. Czemu mialby klamac? Ja mu wierze :)

Czyli na podstawie opinii jednego Strzelca deprecjonujesz cala organizacje? Coraz lepiej :/

Daleki jestem od nawolywania do masowego wstepowania w jej szeregi ale wydawanie takiej opinii na podstawie zdania jednego czlowieka jest sporym naduzyciem z Twojej strony (lagodnie rzecz ujmujac). Jest sporo ludzi w ZS, ktore robia bardzo konstruktywne rzeczy, wiec moze na przyszlosc, zanim zaczniesz wydawac o kims/czyms opinie to zasiegnij informacji z kilku zrodel?

Link to post
Share on other sites

Znowu jedni strzelcy srają na drugich strzelców o to, którzy to są lepsi...

 

Tiaa, w ktorym miejscu to wyczytales?

 

Żałosne.

 

Co jest zalosne? Ze zwracam uwage na to, ze wystawianie opinii o organizacji, nie ma znaczenia jakiej, na podstwie zaslyszanego zdania jednego czlowieka jest nieuprawnione? Nawet nie chce mi sie tego dalej komentowac.

Link to post
Share on other sites

A czy ja Chochlo mówiłem o Twoich postach? Mówiłem o Hellmakerze (w tym przypadku) oraz ogólnie o zjawisku które znam zarówno z autopsji (nie, broń boże nie byłem strzelcem ale się "otarłem") jak i z lektury for internetowych. Co wylezie strzelec to "jeden" strzelec na "drugiego" strzelca, że oni są gorszym strzelcem a my tym lepszym (albo na odwrót). Z obu stron z resztą to samo.

Link to post
Share on other sites

Dex, pokaż, gdzie stwierdziłem, że są gorsi. Chcę to zobaczyć. Napisałem, że są odłamem marginalnym. Nie wiem czy jest to jakieś poniżanie lub coś w tym stylu. Po prostu stwierdzenie faktu. Reszta to były wnioski wyciągnięte z tego co przedstawiciel tej JS napisał. No i z "autopsji". Ciekawe sformułowanie. Z "autopsji" to ja moge powiedzieć, że masz lewicowe poglądy, jesteś niedowartościowany (nie trzeba było siedzieć na czacie po spożyciu, wszystko wyszło wtedy) i organizacje tego typu są Ci "niemile" widziane w społeczeństwie. A to wszystko raptem z przeczytania forum internetowego i Twoich wypocin z czatu pisanych na żywo.

 

 

Chochla, musimy się przyzwyczaić do tego, że ludzie niezaznajomieni z tematem nie odróżniają ZSS od ZS S OSW czy od ZS. No i jestem ciekawy, z jakiej JS była ta osoba skoro mówiła, że kopali hełmami okopy. Co do nie robienia niczego konstruktywnego. Jeśli KG nie robiłaby nic konstruktywnego (mówię tu o OSW) to nie miałbym ukończonego certyfikowanego szkolenia TCCC, które zrobiłem de facto w WCKMed w Łodzi. Nie trzeba ukrywać, że osoby robiące KWM (nie będę wymieniał tu ich nazwisk) robią "kupę" dobrej roboty w ruchu strzeleckim i co najważniejsze robią to dla wszystkich bez względu na przynależność związkową.

Link to post
Share on other sites

Z autopsji czyli bywałem na zbiórkach czy jak to nazwać strzelców i jednych i drugich. Po prostu widzę, że jedni drugich nie lubią (przynajmniej "na dole") i jedni oraz drudzy maja się za "lepszych" i bardziej "autentycznych". Organizacje nie są mi niemiłe jak robią coś fajnego. Niemili są mi tylko ludzie o określonych poglądach, a że w "strzelcach" jest ich więcej to z pewnością czysty zbieg okoliczności więc czemu miał bym coś mieć do tych organizacji?

Link to post
Share on other sites

Nie wydaje opini, smieje sie :) Nie moge? Wolny kraj, moge sie z tego smiac. Gdzie tam znalazles opinie? Pozdrawiam :)

Jasne, ze Ci wolno, tylko zrozum najpierw, ze smiejac sie z kogos/czegos na podstawie niesprawdzonych informacji zaslyszanych z drugiej reki sam sie robisz smieszny. Tyle w tym temacie.

 

A czy ja Chochlo mówiłem o Twoich postach?

Coz, napisales bezposrednio pod moim bez odniesienia do kogokolwiek.

 

oraz ogólnie o zjawisku które znam zarówno z autopsji (nie, broń boże nie byłem strzelcem ale się "otarłem") jak i z lektury for internetowych. Co wylezie strzelec to "jeden" strzelec na "drugiego" strzelca, że oni są gorszym strzelcem a my tym lepszym (albo na odwrót). Z obu stron z resztą to samo.

To sie nazywa polskie piekielko i z wlasnego doswiadczenia wiem, ze nie jest ograniczone tylko do tej organizacji. Popatrz sobie co swego czasu mowili ludzie z ZHP o ludziach z ZHR i vice versa. W grupach rekonstrukcyjnych to samo (to odczulem osobiscie - ludzie ktorzy byli dobrymi znajomymi nagle skacza sobie do gardel o jakies kompletne pierdoly i jedni drugich mieszaja z blotem wszem i wobec). Mam wymieniac dalej?

 

 

Chochla, musimy się przyzwyczaić do tego, że ludzie niezaznajomieni z tematem nie odróżniają ZSS od ZS S OSW czy od ZS.

Zdradze Ci cos czego nie powinienem. Sam tego nie rozrozniam :) Ale to ze wzgledu na wiek, artretyzm i skleroze :)

 

Nie trzeba ukrywać, że osoby robiące KWM (nie będę wymieniał tu ich nazwisk) robią "kupę" dobrej roboty w ruchu strzeleckim i co najważniejsze robią to dla wszystkich bez względu na przynależność związkową.

A i owszem.

Edited by Chochla
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...