Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwsza replika


Recommended Posts

Witam

Jestem nowy, więc wypadałoby się przywitac ;) Siemano. Nie bijcie mnie, jeśli coś takiego już było.

Mam zamiar zacząc przygodę z ASG. Interesują mnie tylko snajperki, więc proszę o polecenie jakiegoś modelu. Z kasą jest, wg mnie, średnio, bo max 700-800 zł ... Głownie do rozgrywek w lesie. Proszę o jakieś ciekawe propozycje. Najbardziej interesują mnie modele Dragunov`a, chociaż jeśli bedzie coś bardziej opłacalnego to jak najbardziej się nada ;) karabinek może byc na razie bez optyki, ale z szyną umożliwiającą zamontowanie jej.

 

Pozdrawiam i dziękuję za wyrozumiałośc :)

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Jezu Chryste, kolejny "snajper"! :sciana:

Primo, wydatek na snajperkę to < 2.000.- PLN i > 1.000.- PLN na oporządzenie!

Secundo, wiesz co to snajper i jaka jest jego rola?

Trzymajcie mnie!!! :maniak_killer:

 

PS. Czy leci z nami moderator?!

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Za 750 zł masz teraz elektryczne SWD A&K. Ma system szybkiej wymiany sprężyny i jest z tego co czytałem kopią CA. Możesz zaryzykować i kupić, a potem tuningować. Na razie strzela jak dobra szturmówka (i ma nawet full auto :biggrin: ).

Link to post
Share on other sites

karabinek może byc na razie bez optyki,

 

 

Snajper bez lunety? Jaki to ma sens... Za takie pieniądze nie kupisz DOBREJ snajperki. Kupuj jakąś dobrą szturmówkę ( coś od KWA, te klimaty ), jak podejdzie Ci TAKIE coś, później baw się w inne rzeczy. Nie od razu zdobywa się Everest!

Link to post
Share on other sites

Snajper bez lunety? Jaki to ma sens... Za takie pieniądze nie kupisz DOBREJ snajperki. Kupuj jakąś dobrą szturmówkę ( coś od KWA, te klimaty ), jak podejdzie Ci TAKIE coś, później baw się w inne rzeczy. Nie od razu zdobywa się Everest!

 

Nie broń czyni z Ciebie snajpera lecz umiejętności ;) Poza tym nie od razu Rzym zbudowano.

Link to post
Share on other sites
Wiadomość automatycznaTemat został zamknięty przez moderatora.Powód: Zacięcie do szukania bedzie mocno premiowaneJeśli uważasz, że wątek został zamknięty niesłusznie, zaraportuj go, a rozważymy jego ponowne otwarcie. Pozdrawiamy,Forum WMASG.PL Załoga WMASG
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...