Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wybór karabinu AK-47 czy m4a1 ?


Recommended Posts

Witam.

Chciałem zapytać o radę jaki karabin lepszy i proszĘ o możliwe wymienienie wad i zalet karabinÓw. :)

Niewiem ktory kupic by nie żałować.

 

AK-47 Cymy (CM.028) cena. ok 360zl

 

czy

 

M4A1 (BI-3281) firmy D/BOYS cena ok 400

 

Bardzo proszĘ o wady i zalety :)

 

Nie krzycz, ślepi nie jesteśmy. To raz. Dwa proszę o staranne pisanie postów w zgodzie z regulaminem forum i zasadami poprawnej polszczyzny. A trzy to może byś troszkę poszukał na forum.

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Cyma, bezapelacyjnie, ma więcej FPS, gearbox v.3 i jest zdecydowanie mniej awaryjna. Jej wadą jest kiepskie wykonanie zewnętrzne, ale na komisie można dostać masę części zamiennych do tej repliki

Edited by Attero
Link to post
Share on other sites

Cyma, bezapelacyjnie, ma więcej FPS, gearbox v.3 i jest zdecydowanie mniej awaryjna. Jej wadą jest kiepskie wykonanie zewnętrzne, ale na komisie można dostać masę części zamiennych do tej repliki

Dzieki. WezmĘ cymĘ i mi starczy na maskĘ i okulary jeszcze:) thx.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Dzieki wezme cyme i mi starczy na maske i okulary jeszcze:) thx.

 

Tylko pamiętaj żeby miały atest !

 

Jak kupujesz na gunfire i polubisz ich na facebooku i skorzystasz z ich promocji za CM.028 zapłacisz ~290 zł + przesyłka

Edited by Attero
Link to post
Share on other sites

Tylko pamiętaj żeby miały atest !

 

Jak kupujesz na gunfire i polubisz ich na facebooku i skorzystasz z ich promocji za CM.028 zapłacisz ~290 zł + przesyłka

 

MoglbyŚ troszkĘ o tym wiecej powiedzieć ? :) Jak ten rabat uzyskaĆ dokladnie ?? Przy okazji kupilbym kulki i maskĘ bo ochrona jest dla mnie waŻna.

 

Jak sprawdziĆ czy ma atest i gdzie to pisze ?? :)

 

Narazie nie kupujĘ ale sprzedam konsolkĘ i kupujĘ ta CymĘ :)

 

Z góry dziekujĘ za pomoc bo jestem zielony w tych sprawach..:)

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Moglbys troszke o tym wiecej powiedzieć ? :) Jak ten rabat uzyskac dokladnie ?? Przy okazji kupilbym kulki i maske bo ochrona jest dla mnie wazna.

 

Jak sprawdzic czy ma atest i gdzie to pisze ?? :)

 

Narazie nie kupuje ale sprzedam konsolke i kupuje ta Cyme :)

 

Z góry dziekuje za pomoc bo jestem zielony w tych sprawach..:)

 

Tu masz wszystko :) KLIK

Link to post
Share on other sites
Wiadomość automatycznaTemat został zamknięty przez moderatora.Powód: Leń , leń i jeszcze raz leń.Jeśli uważasz, że wątek został zamknięty niesłusznie, zaraportuj go, a rozważymy jego ponowne otwarcie. Pozdrawiamy,Forum WMASG.PL Załoga WMASG
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...