Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CADPAT - kanadyjski kamuflaż


Cadpat z Hongkongu - warto?  

18 members have voted

  1. 1. Cadpat z Hongkongu - warto w tej cenie?



Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No tak się składa, że dość wyraźnie się różnią.

 

Cadpat jest typowym pikselem z bardzo dobrą stroną mimetyczną kamuflażu. Wzór mikro jest dobry natomiast kompletnie brak makro wzoru.

 

M/05 został stworzony w oparciu o technikę cyfrową jednak najmniejsze plamy nie przypominają kształtem piksela. Są to nieforemne figury o poszarpanych krawędziach. Dodatkowo większe skupiska plam przypominają fraktale w różnej fazie rozrostu. Czyli mamy też makro wzór.

Link to post
Share on other sites

Ja będę zamawiał o taką kamizelkę:

 

i jeszcze boonie hat'a, pokrowiec na hełm, i tzw. "bush rag" u tego samego gościa. (więc przesyłka będzie jedna)

 

razem wyniesie mnie to ok. 230$ - czyli ok. 700zł

 

I tutaj problem, i pytanie do was ;) :uśmiech:

 

1. Czy za cło się płaci? jeśli tak to ile? :strach:

2. Czy za wat się płaci? jeśli tak to ile? ;P :strach:

3. Ile potrwa dostarczenie przesyłki drogą lotniczą? tą za 50$ - ok. 150zł

 

Bardzo bym prosił o odpowiedzi ;) ;-)

Edited by szturmowiec
Link to post
Share on other sites

Mam tą kamizelkę, polecam ją, jest mega solidna. Z drugiej strony jest średnio funkcjonalna - cóż :mrgreen: Ja cła ani vatu za samą kamizelkę nie płaciłem, a przesyłka szła ok tygodnia.

 

u tego samego gościa. (więc przesyłka będzie jedna)

- no to żebyś się nie zdziwił ;) Dopytaj najpierw, czy kolo na pewno ci policzy raz za przesyłkę, bo śmiem wątpić.

O, i widzę że masz gietkę. A więc przygotuj się na kupno adaptera do magów STANAG, bo gietkowych nie wciśniesz w te ładownice. Tzn. wciśniesz, ale już nie wyjmiesz :D.

Edited by pin-king-pin
Link to post
Share on other sites

pin-king-pin ---> mówiąc przejściówka do magów STANAG masz namyśli adapter magów M14/M16? do gietki?

-------------------------

Ja chcę się odwzorowywać, patrzyłem na zdjęcia z woja (kanadyjczyków) i mieli tą kamizelkę, i teraz tak: czyli kupuje od gościa... płacę np. 600zł + 150zł przesyłka i to wszystko? 750zł i problem z głowy?

Ale się napaliłem... jeszcze nikt mi tak nie pomógł jak ty "pin-king-pin"

dzia ;P :D

Link to post
Share on other sites

Tak, magi od m4. Jeśli chcesz się "odwzorować", to będą potem jak znalazł. Kanada używała co prawda thermoldów, ale teraz już z nich rezygnują/zrezygnowali.

-----------------

Kanada owszem, używa tej kamizelki, ale kontrakt ma siatkę i taśmy nie olive, a też w cadpacie, więc jest różnica. No ale kontraktu nie zdobędziesz, wiec to najlepszy wybór.

Co do opłat, to powtarzam: zapytaj sprzedawcę ile policzy ci za kilka rzeczy, bo cwaniak może sobie zsumować koszty przesyłki, niektórzy tak robią. Co do cła, to ja nie płaciłem, ale zamawiałem samą kamizelkę, tobie za kilka rzeczy mogą, choć wcale nie muszą dowalić dodatkową opłatę.

Link to post
Share on other sites

aha, no ja to dopiero na początku sierpnia będę kupował no ale się podpytam gościa co do kosztów wysyłki do POL. kurcze cło to jeszcze ujdzie, ale jak za vat mam płacić to ja dziękuję 22% :/

no ale dzięki za info, czytałem już dużo tematów z przesyłkami z za oceanu, no ale mam jeszcze czas do środka lata ;)

Link to post
Share on other sites

Z drugiej strony jest średnio funkcjonalna

 

Przeciez wszyscy wiemy ze mamy te kamizelki nie dla funkcjonalnosci ( ktora jest zadna) tylko dla CADPATA :D

Ale ze pozwole sobie znowu zacytowac. Nie zrozumie milosci do Cadpata nikt kto go nie mial. Na szczescie jest nas niewielu w Polsce.

pozdrawiam Polskich Kanadyjczykow

Link to post
Share on other sites

Szczera prawda z tą funkcjonalnością, dysponuję tą kamizelą, ogólnie jest wygodna, niemniej wkurzająca jest nieco zbyt mała pojemność ładownic, za Chiny ludowe razem z Japonią nie wciśnie się do nich dwóch magów, po drugie - duże kieszenie cargo wprawdzie łatwo otworzyć, ale zamknięcie ich z powrotem to męka Pańska.

Z drugiej strony - wiadomo jak jest z miłością do cadpata 8-)

Link to post
Share on other sites
niemniej wkurzająca jest nieco zbyt mała pojemność ładownic, za Chiny ludowe razem z Japonią nie wciśnie się do nich dwóch magów
A jakie magazynki tam próbowałeś wsadzić ? Termoldy czy STANAGi ? Być może jest to po prostu pouch na jednego termolda ;-)

 

Ta kamizelka do której link podał szturmowiec [LINK], to jakiś konkrety model Arktisa czy twórczość Kanadyjczyków ? Przejrzałem ofertę serii 160x Arktisa i nic o takim układzie kieszeni nie znalazłem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...