Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CADPAT - kanadyjski kamuflaż


Cadpat z Hongkongu - warto?  

18 members have voted

  1. 1. Cadpat z Hongkongu - warto w tej cenie?



Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.allegro.pl/item665406178_komple...g_kroj_acu.html Witam. Co sądzicie o tym szicie? Opłaca się to kupić( strzelam że nie :D )? A helikon robi wogóle CADPATA? Jeżeli miałbym kupować nie kontrankt to tylko z helikonu. Jeżeli ktoś coś wie to proszę o link. ;)

 

Jedna ekipa moich znajomych biega w tych mundurach. Prezentują się nieźle, maskują świetnie (jak to cadpat). Jeśli chodzi o krój i materiał to nie narzekają. Jednym słowem polecam.

Link to post
Share on other sites

Ja mam to coś z EBB i nie polecam. Maskuje owszem bardzo dobrze, choć cadpat to to do końca nie jest. Niemniej jednak wykonanie jest fatalne: pruje się, kamuflaż jest nadrukowany jednostronnie i choć jeszcze munduru nie prałem, to już camo płowieje w większości miejsc. I nie, nie jest to ripstop, to nieprzepuszczająca cerata; da się żyć w lecie, ale nie jest to komfortowy żywot. O dziwo wcale się nie świeci, jak można sądzić po zdjęciach z EBB.

Póki co najlepszą, niedoścignioną kopią cadpata jest mundur od firmy Frontenac.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Szukałem w google i znalazłem to co ty. Nie sprecyzowałem o co mi chodziło: czy w Polsce to kupię? I miałem na myśli link do jakiegoś polskiego sklepu/ sprzedawcy.

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites

Który grade pokrowca wziąłeś? Ja myślałem nad nimi, ale grade2 pewnie nada się tylko do podtarcia tyłka. I którą kamizelkę wreszcie? Której byś nie wziął, to nie martw się, nie jest chińska. Chińczyki nie robią w cadpacie poza znanym kompletem ACU, a już na pewno ten typ z linka nie ma chińskich vestów.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Oczywiście wziąłem "grade 1". (lepiej dopłacić parę groszy i mieć na dłuuugo)

Kamizelkę oczywiście identyczną jaką używają Kanadyjczycy... a na pewno nie Pattern 83 posmarowana 4 kolorami przypominającymi "CADPAT" :-F

 

Przesyłka kosztowała mnie dokładnie: 49,79 $ AIRMAIL (samolotem)

Módlcie się aby mi nie doliczyli ani cła, ani vatu :roll:

:mrgreen:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...