Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CADPAT - kanadyjski kamuflaż


Cadpat z Hongkongu - warto?  

18 members have voted

  1. 1. Cadpat z Hongkongu - warto w tej cenie?



Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 6 months later...

Witam.

 

Jesli nie macie nic przeciwko, to sie podczepie.

 

Chce kupic mundur w tym wlasnie maskowaniu. Juz wiem, ze w Polsce tego nie dostane i w zasadzie pogodzilem sie z faktem, ze trzeba to bedzie sciagac z ebaya. Problem tylko w tym, ze nie mam pojecia co powinienem kupic. Nie potrafie rozpoznac kontraktowego CADPAT... Nie potrafie nawet rozpoznac dobrego, niekoniecznie kontraktowego munduru. Dlatego zwracam sie do Was, drodzy koledzy. :)

 

Znalazlem cos takiego: SPODNIE, BLUZA.

 

Co o tym sadzicie? Warto? Jesli nie, to czy mozecie polecic mi cos innego? Albo chociaz doradzcie na co powinienem zwracac uwage przed zakupem tego CADPAT, bo zwrocic sie tego juz raczej nie bedzie dalo. :)

 

Z gory dzieki za pomoc.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Czesc

 

Ja mam CADPATa - kumepl mi przywiozl z Kanady. Z tego co mowil to kontraktowych nowych nie da sie kupic. Sa tylko z demobilu i to w nienajlepszym stanie. (przynajmniej w sklepach w Toronto)

 

Z podrob to tez jest kilka rodzajow,bo istnieje tez taka wersja "letnia" z bardziej cienkiego i przewiewnego materialu.

 

Ps: mozliwe ze mialbym jeden zestaw (spodnie bluza)na sprzedaz - w duzym rozmiarze (nie uzywany), rowniez kamizelke taktyczna w tym cammo .

Link to post
Share on other sites

Jesli chodzi o Predatora to znalazlem cos takiego w Internecie:

 

Nazwa firmy: Predator-Demobil Wojskowy

Osoby kontaktowe: Mirosław Marcińczyk

Adres: Ogrodowa 4, 00-896 Warszawa

Nowe województwo: mazowieckie

Powiat: m. st. Warszawa

Gmina: M. st. Warszawa

Telefon(y): 0048. 22 6201542

Fax(y): 0048. 22 6201542

WWW: www.demobil.com.pl

E-mail: demobil@plusnet.pl

 

Niestety pod podanym adresem nie ma zadnej strony. Napisalem maila, ale nie dostalem jeszcze odpowiedzi. Mozliwe, ze ten adres tez jest juz nieaktualny. W ogole odnosze wrazenie, ze kolesiowi nieszczegolnie zalezy na tym, zeby ktos cos kupil w jego sklepie... :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Aż mnie zaciekawiło z tym Predatorem. Chyba przejadę się i sprawdzę.

Do niedawna nie można było tego w żaden sposób w Polsce kupić, a i krój raczej był DPM-owski, bo oryginału z Kanady wywieźć zabraniają

(np. Spadiemu kilka paczek na granicy cofneli).

 

Maskowanie zdecydowanie wolę od marpat-a. Szczególnie polecam na wczesną wiosnę, ale i porę późniejszą - byleby nie było za sucho bo wtedy żółknie trawa. Dobre na las z paprotkami.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Odświeżymy trochę temat. Planuję kupić na ebayu mały komplet w postaci cadpata. Doszły mnie słuchy że paczka może zostać skonfiskowana na granicy i tyle będę miał z zakupów. Jak rozumiem dotyczy to tylko oryginalnych wyrobów? Czy z TYM kompletem będą jakieś problemy? Z aukcji rozumiem że jest to oryginał, jeśli jestem w błędzie to proszę mnie poprawić.

Edited by Ghosty
Link to post
Share on other sites

a ja mam oryginal i nie bylo problemow.

w Kanadzie panowie na granicy nie robia problemow bo wysylke mozna opisac jako kopie a w Polsce maja to generalnie w tylku.

a z linka to kopia ostatniej wersji cadpata ( wiem bo mailowalem z tym panem dlugo) i wykonanie ponoc ma bardzo dobre. zreszta robi ja firma ktora robi tez kontraktowe cadpaty.

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...
  • 1 month later...

a ile kosztuje przesyłka z Kanady?

Na jednej aukcji pisze tak:

 

samolotem - 50$ (ok. 150zł)

promem - 30$ (ok. 100zł)

 

Aż nie chce mi się wierzyć że tak tanio... może i wy wiecie ile może kosztować. Ja zamierzam kupić kamizelkę, pokrowiec na hełm, bandanę oraz boonie-hat - wszystko w Cadpat'cie.

Edited by szturmowiec
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...