Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pistolet gazowy Sig Sauer


Recommended Posts

Rozważam kupno bocznej repliki i zastanawiam się nad tą ze zbrojowni: Sig Sauer 1911 GSR Blackwater CO2 Metal Slide, kosztuje 250 zł, firma KWC. Proszę o opinie na temat tego pistoletu, ewentualnie proszę o wskazanie mi odpowiedniej repliki, czyli: max. 350 fps, napęd na CO2, nie za droga: max 300 zł.

Link to post
Share on other sites

Rozważam kupno bocznej repliki i zastanawiam się nad tą ze zbrojowni: Sig Sauer 1911 GSR Blackwater CO2 Metal Slide, kosztuje 250 zł, firma KWC. Proszę o opinie na temat tego pistoletu, ewentualnie proszę o wskazanie mi odpowiedniej repliki, czyli: max. 350 fps, napęd na CO2, nie za droga: max 300 zł.

Daj sobie spokój z CO2, eksploatacja bardzo droga, nawet jeśli nie wystrzelisz ani razu na imprezie, to kapsułę musisz wyrzucić, bo szlag trafi zaworek, gazożerność przeważnie większa niż GG, a różnica w użytkowaniu w niskich temperaturach niewspółmierna do kosztów użytkowania. Dobre repliki na CO2 kosztują znacznie powyżej Twojego budżetu, najtańsza z dobrych to Sigma F40 CO2, 320 fps, niestety aktualnie niedostępna.

Polecam Sigmę 40F GG, dobry, trwały pistolet, plasuje się akurat w Twoim budżecie, 300 fps idealnie wpasowuje się w wymagania jakie stawia się broni bocznej.

Jedyny mankament - Sigmy nie pasują do żadnej rekonstrukcji, a nawet stylizacji. :icon_cry:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Jeśli autorowi zależy na Sigu, to w jego budżecie bez problemu mieści się Sig Pro od KWC. Rozrzut FPS w moim egzemplarzu na poziomie 340-360 FPS. Bardzo przyjemna replika, mógłbym polecić ją w pełni, gdyby nie to, że po ponad roku użytkowania magazynek mi się rozszczelnił.

Link to post
Share on other sites

Niekoniecznie to musi być Sig Sauer którego opisałem, może być replika na CO2 lub Green Gaz, oby była nie za droga (max. 300 zł) i odpowiednia na boczniaka, czyli: mała, 350 fps, poręczna i nie awaryjna. A co powiecie o elektrycznym boczniaku, np. CM.030.

Edited by korpus
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...