Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dostęp do wnętrza CM.048m


Recommended Posts

Witam, kupiłem sobie jakoś miesiąc temu replikę CM.048m.Byłem już na jednej imprezie z tą bronią i chce ją trochę sam tuningować, a konkretnie wymienić gumke na Guardera przezroczystą lub Systemy, wymienić lufe stockową na precyzyjną, i jakieś tam mechanizmy gaerboxa.Wiem ze strace gwarancję ale chce spróbować swoich sił. Wszystko dobrze by szło gdybym tylko wiedział jak sie tam dostać. Oglądałem, czytałem, sprawdzałem i patrzyłem jak moge tam sie dostać do środka, a tu wszędzie nity i prawie zero śrubek które można by było odkręcić. Proszę was o pomoc jak moge sie dostać do bebechów? I gdzie się reguluje hopka? Bo mam kluczyk który był dołączony do zestawu. Czytałem ze gościu mówił w którymś temacie ze pod imitacją zamka jest jakaś regulacja a tam nic niema co ten klucz by mógł przekręcić. Może jestem niespostrzegawczy ale próbowałem i nic nie wychodziło więc liczę na waszą pomoc. Czekam na wasze odpowiedzi, z góry dziękuje i pozdrawiam. :biggrin:

Link to post
Share on other sites

Nie bierz się za GB jeśli nie umiesz się do niego dostać.

 

Ale tak: zdejmujesz pokrywę zamka, wyjmujesz suwadło, odkręcasz selektor, wyciągasz element dociskający komorę hop up do gearboxa (klocek w kształcie litery L lub sprężyna), odkręcasz śrubkę na dole chwytu pistoletowego, zdejmujesz chwyt, wyjmujesz GB, a hop-up wraz z lufą powinien ci jeździć po całej komorze zamkowej, odkręcasz dwie śrubki, zdejmujesz komorę, a lufa wyjeżdża przez lufę zewnętrzną.

 

Dostęp do regulacji hopa masz po odciągnięciu zamka

 

Kluczyk jest do regulacji muszki

Edited by Attero
Link to post
Share on other sites

Hop-up regulujesz odciągając i dosuwając niewielką dźwigienkę, którą znajdziesz po odciągnięciu zamka. I zanim cokolwiek zaczniesz w replice zmieniać - wyreguluj hop-up, bo nie wiem jak mogłeś przeżyć miesiąc bez jego regulacji.

Link to post
Share on other sites
Wiadomość automatycznaTemat został zamknięty przez moderatora.Powód: Udzielono odpowiedzi.Jeśli uważasz, że wątek został zamknięty niesłusznie, zaraportuj go, a rozważymy jego ponowne otwarcie. Pozdrawiamy,Forum WMASG.PL Załoga WMASG
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...