Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KWA czy G&P?


Recommended Posts

Witam Was bardzo serdecznie.

Mam spory problem, bowiem chciałbym kupić replikę M4, nie wiem jedynie na co się zdecydować - KWA czy G&P? Pierwsze jest podobno niezwykle wytrzymałe, drugie natomiast prezentuje się ślicznie wizualnie. Doradzilibyście mi co jest, ogólnie rzecz ujmując, lepsze?

 

Pozdrawiam

Elric

Edited by Elric
Link to post
Share on other sites

A co do KWA to mam porównanie do na prawdę wielu eMek i KWA wypada najgorzej wśród tych droższych zewnętrznie. Także w moim przekonaniu jedno i drugie wymaganie najlepiej spełnia G&P, G&G, CA, VFC. Mimo, iż wszyscy mówią, że CA już się nie opłaca itd. i że to stara konstrukcja, bo GB ma bodajże ok. 6 lat nadal nie odstępuję konkurencji, aczkolwiek jeśli chodzi o inne repliki CA no to niestety nie wprowadzjaą nic nowego i chińczyki już CA przegoniły, ale oczywiście nie w eMkach, gdyż nie ma dobrych chińskich eMek.

Link to post
Share on other sites

Hmm...Czyli mam problem. Jestem po lekturze tematu o KWA i wszyscy tam jojczą nad świetnością tegoż. Mam natomiast obawę, o pęknięty gearbox. No i nie wiem gdzie G&P można kupić, wszędzie niedostępne a wolałbym nie sprowadzać z zagranicy. Kolejna sprawa, jaka jest różnica pomiędzy G&P a G&G?

 

PS: Dałoby się ewentualnie dać body G&P do gerboxa KWA?

Edited by Elric
Link to post
Share on other sites

Przylaczam sie do pytania,

Martwi mnie ostatnio wysyp g&p m4 na komisie.

Slyszalem, ze g&p ma znacznie gorszy gb od KWA, ale za to o wiele ladniej wykonane - moglby to jakis uzytkownik tej repliki potwierdzic?

 

Mam M4 RASII od G&P.

Nie wiem jak KWA, ale ja nie słyszałem o pękniętym gb w eMce G&P. Moja strzela już ponad 3 lata. Kilka razy w temperaturze mocno poniżej 0. I nadal ma się dobrze. Polecam z czystym sercem G&P choć mam kilka innych.

A tu mała recenzja napisana daaaawno:)

http://www.airsoft.org.pl/index.php/grupa-bat-lodz/bat-zbrojownia/76-m4-ras-ii-colts-firearms-firmy-gap

Link to post
Share on other sites

Mam dwie Emki od G&P

Od siebie mogę dodać że gearbox przy mądrym użytkowaniu jest niezniszczalny.

Mój pękł ale to z mojej głupoty.

Emki G&P są w tej chwili najlepiej wykonanymi zewnętrznie replikami na rynku.

Miałem w rękach M4 KWA LMT i muszę powiedzieć że zewnętrznie jest biedna.

Za to wsadzenie do korpusu G&P szkieletu 2GX od KWA przy odrobinie samozaparcia nie stanowi żadnego problemu.

Wiem bo wsadziłem !

:)

Link to post
Share on other sites

Miałem porównanie mojej emki KWA do m16g&p.Może jest zewnętrznie ciut lepiej wykonana,ale bebechy kwa to rekompensują.Tuning na ok.470 fps polegał jedynie na wymianie sprężyny na sp130,i śmigała jak ta lala.

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...