Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zniana repliki


Recommended Posts

Witam. Od pewnego czasu mój kałach cm.028 już mi nie wystarcza. Chciałbym zakupić sobie replikę długą która choć troszke przypomina snajperkę. Będę raczej strzelał w ogrodzie póżniej może wezmę ją na jakąś strzelankę, ale nie wiem co wybrać:

 

1.http://www.taiwangun.com/karabiny-snajperskie/sniper-rifle-svd-style.html

2.http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/cm-032-wooden-style.html

 

Zależy mi na mocy, celności i na wytrzymałości.

Oczywiście z czasem będę w nich coś wymieniał.

Nie wiem czy to dobra inwestycja polecacie jakieś inne repliki para snajperskie do 500-600zł.

Proszę nie pisać że nie ma snajperek za 500zł, ponieważ wiem o tym dobrze.

Czekam na propozycje.

Link to post
Share on other sites

Nie przesadzajmy, m14 z g&g jest bardzo dobre i części ze zwykłego gb v2/v3 pasują a sam szkielet wytrzymuje springa m150 czy tam więcej ale m14 tm'a czy cymy nie jest też wcale takie złe (a miałem już chyba wszystkie 14stki, no oprócz g&p i ca) i wcale źle nie wypadają, a już na pewno na stocku (lekkim tuningu) m14 tm'a miażdży przy m110 precce kmh i gumce guardera zasięg skuteczny przy około 380 fps 60 metrów/

Edited by siannko
Link to post
Share on other sites

Bez przesady , wiadomo m14 G&G jest najlepsze ale najlepiej kosztuje . Kolega ma do wydania 500-600 zł to raczej się nie załapie . M14 cm jest nawet spoko ,ale jak kupisz swd za te 300 zł + gumka +precka+spring to też będzie ok . Wiadomo dupy urywać nie będzie ale kogoś ustrzelisz .

Link to post
Share on other sites

Swd od a&k wytrzyma sprężyne m180 albo m200 czy nie???

Jaką żywotność ma Swd???

Potrzebował bym też jakieś niedrogiej lunety, polecacie jakieś???

I ostatnie pytanie czy ta Swd z taiwangun.com bedzie dobra czy z innego sklepu kupować???

Wole na początku o wszystko wypytać niż później zakładać tone tematów.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...