Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JESTEM ZIELONY. CO O TYM SĄDZICIE?


Recommended Posts

Witam.

Dopiero zaczynam swoją przygodę z ASG. Mam skompletowany mundur (Do zakupienia pozostała mi tylko kamizelka taktyczna). Zastanawiam się nad zakupem repliki M4A1 (OTO TA REPLIKA), czy mógł by mi ktoś powiedzieć czy warto ją zakupić. Dysponuje takimi środkami: 500-600 zł, w tych pieniądzach chciałbym się zmieścić z zakupem repliki, dodatkowego magazynku (1*) , i 4000 kulek 0,20g (2*). Czy ciężko było by mi znaleźć celownik kolimatorowy / holograficzny do tego sprzętu? Proszę o jakieś sugestie, wskazówki, porady.

Z góry dziękuje.

 

 

 

1* - Magazynek

2* - Kulki

Link to post
Share on other sites

Witam.

Dopiero zaczynam swoją przygodę z ASG. Mam skompletowany mundur (Do zakupienia pozostała mi tylko kamizelka taktyczna). Zastanawiam się nad zakupem repliki M4A1 (OTO TA REPLIKA), czy mógł by mi ktoś powiedzieć czy warto ją zakupić. Dysponuje takimi środkami: 500-600 zł, w tych pieniądzach chciałbym się zmieścić z zakupem repliki, dodatkowego magazynku (1*) , i 4000 kulek 0,20g (2*). Czy ciężko było by mi znaleźć celownik kolimatorowy / holograficzny do tego sprzętu? Proszę o jakieś sugestie, wskazówki, porady.

Z góry dziękuje.

 

 

 

1* - Magazynek

2* - Kulki

 

replika badziew - jak ją kupisz to natychmiast będziesz żałował, że nie dołożyłeś 200 zł

kulki badziew (w najgorszym razie weź GFC, jeśli Cię stać - weź lepsze: poczytaj jakie: o kulkach - jest tego kilkaset wpisów)

magazynek - może być w ostateczności

Jak chcesz kupić koniecznie M4 to lepiej to (z tym, że nie wiem nic o tym sklepie, nigdy nic tam nie kupowałem - chodzi mi tylko o model repliki) też nie powala, ale miałem taką prawie 2 lata i wstydu nie było (nigdy mi się nie zacięła, ani zepsuła)

 

już lepiej kupić jakiś zabawkowy plastikowy kolimator/lunetę ale nigdy replikę

 

Pewnie zaraz zaleją Cię propozycje kupna Cymy 028. Moja rada jest taka: kup sobie replikę taką jak Ci się podoba. Jeśli podobają Ci się M4/M16, kup M4/M16 nie kupuj żadnego "kałacha" po później będziesz żałował.

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...