Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szukam dobrego M60


Recommended Posts

Nie mam ale kumpel miał jakieś M60. Fajnie to wyglądało, fajnie strzelało i ważyło od groma (prawie 9kg jeśli mnie pamięć nie myli). Podnieść to na kilka minut to nie problem ale biegać/maszerować z tym pare godzin męczy cholernie. Pisze to tak na wypadek gdybyś nie wziął tego aspektu pod uwagę.

Link to post
Share on other sites

Jedyne M60 jakie mi przychodzi do głowy to produkcji A&K (nie wiem czy, tak jak M249, jest też wersja P&J). Nie miałem z nim styczności, ale wiem, że ma pancerny GB, ale za to coś było nie tak z komorą HU... gdzieś na forum jest o nim temat - poszukaj go i tam wszystko będzie.

Link to post
Share on other sites

Jedyne M60 jakie mi przychodzi do głowy to produkcji A&K (nie wiem czy, tak jak M249, jest też wersja P&J). Nie miałem z nim styczności, ale wiem, że ma pancerny GB, ale za to coś było nie tak z komorą HU... gdzieś na forum jest o nim temat - poszukaj go i tam wszystko będzie.

 

To coś "nie tak" to niestandardowa gumka hop-up ;)

Link to post
Share on other sites

Używam PJ60 MK43 czyli M60 PJ od Krakmanów od 2 lat i z czystym sumieniem poleciłbym ją bez wachania. Zmieniłem w niej tylko sprężynę na 130 Guardera. Nie miałem z nią żadnych problemów, przbieg ok. 50-60 tys kulek (czasem na jednej strzelance wystrzelone 8000 kulek) na baterii LiPo 11,1V na największym ROFie. Zasieg ok. 65-70 m, gumka stockowa. Po rozebraniu GB nie ma żadnych oznak zużycia. Co do ciężaru to fakt, trochę męczy, ale jak ktoś lubi potrzymać palec na spuście to ta replika jest idealna. Jak brać M60 to tylko PJ od Krakmanów, w stocku było 450 fps, po zmianie sprężyny ok. 470 fps.

Edited by macwolf1
Link to post
Share on other sites

Ma pancerny GB jeżeli chodzi o P&J-ta sam posiadam m249 i wystrzeliłem z niej ok 20 000 kulek, pójdzie ci do wymiany tłok i głowica tłoka. Opisuje m249 ale w m60 gb jest chyba takie same więc zużycie części do tego samego idzie.

Jak miał byś wybierać z firm np A&K czy CA to weź P&J-ta ze względu na wnętrzności (ktoś porównywał te 3 firmy i wyszło że P&J się bardziej opłaca). Kolega dał mi pobiegać ze swoją m60 i szczeże mówiąc waży troche do budynku się nie nadaje, ale w lesie kilka osób skosiłem.

Podsumowując weź m60 firmy P&J.

Mam nadzieje że pomogłem

PS Ja sprzedaje m249 to pisz jak coś:D

Edited by marcinczajnik2
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...