Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cm.0.28 i co dalej


Recommended Posts

Lookit kto tu mówi o wieszaniu na ścianie ... chodzi mi o to , że jakoś w moim kałaszu od cymy cm.040 jakoś od roku nic z kolbą się nie dzieje a jest użytkowana dosyć często ... Wiesz jeżeli ty repliką rzucasz a nie strzelasz to się nie dziw , że się kolba złamie .

Link to post
Share on other sites

Witam.

Nie chcę zakładać nowego tematu więc pytam tutaj.

Chcę kupić CM028A TACTICAL i teraz pytanie czy jest jakaś różnica w wykonaniu (chodzi mi głównie o chwyt przedni) względem normalnej CM028 bo trochę martwią mnie te szyny RIS i tak w ogóle to spełniają one swoje zadanie ? Nie chwieją się itp ?

Na gunfire jest promocja -15% i tutaj mam jeszcze jedno pytanko CM028 A TACTICAL w tej chwili wyjdzie mnie 280zł+ chciałem tam wymienić gumkę HU i zastanawiałem się nad precką SYSTEMY do AK i czy jest to opłacalne ? Czy lepiej kupić G36 od CYMY czyli CM003 za około 520zł i nic nie wymieniać ew. gumkę HU ?

Replika będzie używana w otwartym terenie na średnim/ długim dystansie.

Czy brać coś innego ?

Cena raczej nie ograniczona ale to jeżeli naprawdę będzie warto bo muszę jeszcze rowerek poskładać :icon_biggrin:

 

Pozdrawiam. I czekam na odp.

Link to post
Share on other sites

Chcę kupić CM028A TACTICAL i teraz pytanie czy jest jakaś różnica w wykonaniu (chodzi mi głównie o chwyt przedni) względem normalnej CM028 bo trochę martwią mnie te szyny RIS i tak w ogóle to spełniają one swoje zadanie ? Nie chwieją się itp ?

 

Sam mam wersje B, też z szynami. Nie chwieją się, nie latają. Kumpel co ma wersje (zdaje się) C nosi na tych szynach kolimator, miał też chwyt przedni (wygodniej mu bez chwytu). Nic mu do tej pory nie odpadło więc nie masz się czym martwić.

Link to post
Share on other sites

Ja do składanych kolb np. w AKSU, czy AK74M tudzież S nic nie mam. Gorzej z AKS47, zwłaszcza cm028...

Wręcz przeciwnie, kolba z AKSU czy AK74M bardzo dobrze się trzyma, za to już w 3 znanych mi egzemplarzach cm048 stała kolbka zaczyna się chybotać, co bardzo, bardzo irytuje, być może są na to sposoby - nie wiem.

Jak pokićkałem coś z typami kałachów to przepraszam, nie jestem w temacie wschodniego uzbrojenia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...