Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Bry wieczer wsiem!

Biegam już troszkę po lasach i nastał magiczny czas gdy znudziło mnie się full auto. Na ostatnich wyjazdach zaczynam się farszować i w trzy osobowej grupie świetnie radzę sobie w podchodzeniu wroga i niezauważonym poruszaniu. Brak mi tylko ciekawej repliki :D Wybór padł na SVD A&K.

Czytałem duuuuuużo na ten temat jednak czuję mały niedosyt...

 

-Czy wymiana lufy na preckę 650mm faktycznie zmniejsza FPS? (wina słabej sprężyny i za długiej lufy?) Lepiej montować 590mm?

 

-Czy faktycznie trza szukać dobrej gumki bo te repliki to często loteria?

 

I najważniejsze dla mnie:

-Czy na standardowym dystansie AEG-ów (40m) da się uzyskać po doszczelnieniu i wymianie w/w części powtarzalność na tyle by ze spokojem trafić kogoś częściowo ukrytego za przeszkodą?

 

To na tyle. Pozdrawiam wszystkich którzy zagotowali się widząc 158379934 temat o tej replice : )

Link to post
Share on other sites

"-Czy faktycznie trza szukać dobrej gumki bo te repliki to często loteria?"

 

Tak "trza" szukać dobrej gumki ,ale prawdę mówiąc u mnie stokowa gumka nie była zła ,ale zielona G&G jest o wiele lepsza.

 

 

"-Czy na standardowym dystansie AEG-ów (40m) da się uzyskać po doszczelnieniu i wymianie w/w części powtarzalność na tyle by ze spokojem trafić kogoś częściowo ukrytego za przeszkodą.

 

Zanim wystrzelisz kulkę to przeciwnik brzydko mówiąc "zasra" Ciebie serią. Ja w swoim SWD miałem zmienionego springa i gumasa i dało się zdjąć człowieka z 40m. (niestety nie za pierwszym razem).

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze jeśli chcesz już robić coś z SWD A&K to masz 2 opcje albo robisz go na gaz albo walisz tam dobrego springa np m170 preckę dobrą gumę hu i jeszcze parę sztuczek. SWD ma jeden wielki minus jest strasznie nie wygodne w przeładowaniu zwłaszcza przy tuningowych sprężynach. Jeżeli chcesz z 40m strzelać z tej repliki po tuningu to to śmieszny dystans zakładając ze masz dobrą precke i lunetę. Po drugie doprowadzenie tej repliki do stanu w którym jest sens z niej strzelać trochę kosztuje.

 

Ogółem jak chcesz coś więcej się dowiedzieć na temat tej repliki pisz na priv sam miałem te SWD i sporo się z nim bawiłem. Tuningowałem też kilka takich replik znajomym z różnych serii.

Edited by SnajperSWD
Link to post
Share on other sites

Powała, co Ty chrzanisz.

Atoz to prawie to samo co A&K, który też wymaga poważnego tunningu.

Dałeś link do SWD CA wersji ZnAl, która łamie się w rękach. Po co Ci więcej magazynków skoro w jednym midzie jest 60 kulek. A na koniec dowaliłeś linkiem do chińskiej kopii PSO, która najczęściej NIE działa.

Link to post
Share on other sites

Powała, co Ty chrzanisz.

Atoz to prawie to samo co A&K, który też wymaga poważnego tunningu.

Dałeś link do SWD CA wersji ZnAl, która łamie się w rękach. Po co Ci więcej magazynków skoro w jednym midzie jest 60 kulek. A na koniec dowaliłeś linkiem do chińskiej kopii PSO, która najczęściej NIE działa.

Wskazałem je wyłącznie poglądowo, żeby uzmysłowić autorowi tematu, w przybliżeniu wydatki jakie Go czekają.

 

Osobiście, z własnego doświadczenia, uważam, że najlepszą bazą "snajperki" są:

- M14

- SR25.

Miałem obydwa, sprawowały się bez zarzutu. Obydwa wymagają (SR25 głębszego) tuningu.

 

W ostateczności SWD. Nie znam go (nie "trawię" kalachów i innych pochodnych), ale słyszałem i czytałem, w miarę pozytywne opinie.

 

To jest moje subiektywne zdanie de gustibus non est disputandum... :maniak_jezyk2:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...