Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z G36K JG 608-2


Recommended Posts

Siemka! Kupiłem nówkę sztukę gietę, krakmani wymienili mi części na tuningowane jakie sobie zażyczyłem (spręzyna 130, prowadnica stalowa i hop up), niestety po rozpakowaniu i naładowaniu batki nie strzela! Podłączałem batkę kumpla i też nic z tego. Słychać, że silnik reaguje (cyka) ale gb chyba nie pracuje. Pomocy!

Link to post
Share on other sites

cos na oakblowaniu, pewnie styki, jeżeli słychać tylko takie małe dygnięcie, zgrzyt, jakby sie piach jakis dostał

 

a jaką masz batkę? możliwe ze za duze napiecie dała i sie przepaliły w cholerę kable/styki

przy jakichs lepszych czesciach lepiej zainwestować w mosfet i kable niskooporowe

a bezpiecznik jest na kablach czy wyjęty?

Link to post
Share on other sites

W tym zestawieniu batka jest zdecydowanie za słaba. Możliwe, że bateria 8,4V o większej wydajności (lepszej jakości), pociagnełaby springa m130. Z tym, że te repliki mają niestety słabe silniki.

 

Mam dwie takie repliki. W jednej jest mały tuning. Spring m130, prowadnica łożyskowana, głowica tłoka łożyskowana, nowa komora SHS i gumka przeźroczysta guardera. Batka 7,4 V lipo. Rof mizerny. Replika ledwie zipie. Dopiero na 11,1V pokazuje rogi :)

Link to post
Share on other sites

Mam G36 [JG] od dwóch lat i nową G36K [JG] po tuningu sklepu:

- wymiana sprężyny na M120,

- wymiana prowadnicy sprężyny na wzmocnioną łożyskowaną,

- wymiana łożysk na stalowe, ślizgowe,

- skorygowanie podkładek pod zębatkami,

- akumulator FIREFOX 9,6V 1100 mAh.

Chodzą jak "laleczki". Ostatnio były "sterane" na Ardenach, w G36 trzeba było w połowie wymienić baterię, ale była używana z magazynkiem "box" elektrycznym na 3000 kulek i "robiła" za RKM, napracowała się setnie, więc nie ma się co dziwić, że bateria padła.

 

PS.

Baterie 8,4 V na pewno są zbyt słabe, tym bardziej do M130.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...