Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SWD a&k czy Warrior I l96 well ?


Recommended Posts

Witam panowie, przeszukałem już 3/4 forum i nie mogę się zdecydować która replika będzie lepsza. Oczywiście rplika będzie tuningowana głównie będzie miała zwiększaną moc. Skłaniam się bardzie w stronę SWD ale podobno jest problem z dobraniem lunety do niej ? to prawda ?

 

SWD brać ze zbrojowni czy z gunfire ? bo rozbieżność cen jest dosyć duża ?

 

pozdro !

Edited by Mosto
Link to post
Share on other sites

Nie ma problemu z lunetą

Wszystko jedno , najlepiej tam gdzie taniej

Mocniejszy będzie Swd ale według mnie Warrior jest lepszy .

Ciężko zdecydować za ciebie która replika jest dla ciebie lepsza szczególnie że nie wiemy ile chcesz przeznaczyć na tuning .

Link to post
Share on other sites

Na tuning na pewno pójdzie 400-500zł. Jak dla mnie warrior wygląda bardziej masywnie, a jak jest z jego body ? pewnie plastik abs ? Wybór jest ciężki, a jak jest w swd z body ? nic się nie łamie, nie trzeszczy ?

Edited by Mosto
Link to post
Share on other sites

No to lepiej SWD jeżeli masz dużo siły żeby przeładować to coś . Swd bardzo małym kosztem doprowadzasz to dużych prędkości wylotowych ale nie jest ona adekwatna do zasięgu .

 

 

Obie repliki zewnętrznie stoją na podobnym poziomie .

Edited by musashi
Link to post
Share on other sites

Przerobienie SWD na CO2 to nie był jakiś koszmarny koszt ale trzeba doliczyć do tego butle reduktor i mambę. Po za tym do SWD musisz wstawić precke wymienić gumkę i najlepiej komorę Hu na czeską bo stockowa ma lipną regulacje kluczem imbusowym.

A po za tym pomyśl o odpowiedzialności przy 700fpsach w gazie...

Edited by SnajperSWD
Link to post
Share on other sites

Miałem niegdyś swd i sprawował sie wyśmienicie. Z 60m 9/10 strzałów w górę od moro (rozpięta na szerokość barków). Z chińczykami jest różnie, to wiadomo, ale z obu replik sdw sprawiało wrażenie lepiej wykonanej... Może lufa trochę się chybotała, jak karabin przyszedł prosto ze sklepu, ale po dokręceniu jest ok :).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...