Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zepsuty silnik, jak go naprawić? Pomocy!


Recommended Posts

Witam, mam pytanie, złamała mi się blaszka w silniku (ta na którą wchodzi kabel) czy jest jakiś sposób naprawy tego (próbowałem zlutować ,ale to jest za małe) mam silnik od cm.028 wyjąłem całą blaszkę ,ale przy okazji go zniszczyłem bo nie dało się wyjąć takiego bolca na którym jest sprężynka. I problem mam ten sam w silniku od boja (w którym mi poszła blaszka) chciałbym wymienić blaszkę ,ale nie wiem jak zdjąć ten bolec.Proszę pomóżcie.

Pozdrawiam

gewer

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Ja gdybym miał lutować to bym się zapłakał, bo żęby zrobić idealnie replikę to trzeba ją rozebrać x razy:) A w v.2 musisz mieć o wiele dłuższe kable żeby je przylutowaći później je upychaćw chwycie. Jestem fanem wsuwek bo lutowanie nic takiego specjalnego nie daje.

 

Ale w powyższym przypadku to możesz lutować albo wziąć tą część z innego silnika. Ten bolec na którym jest sprężynka powinno się dać wykręcić, normalnie powinno być wycięcie na plaski śrubokręt ale jak nie masz to spróbuj kombinerkami.

Edited by kosteQ86
Link to post
Share on other sites

Nie ma co pokazywać. Po prostu lutujesz i już. Ja to robie na maksymalnie krótkich kablach, silnik jest prawie całkowicie schowany w rączce. Jak dla mnie przynosi to dobre rezulataty, wsuwki nie przeniosa tyle prądu co lut. Nigdy idelanie nei dolegają i podczas przepływu prądu robi się grad który powoduje wiadomo co. Mimo, że więcej roboty z tym od dłuższego czasu zawsze lutuje.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...