Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Być może do znaczącej poprawy zasięgu konieczna jest precka? Na filmikach, na których Azjata strzela z Glocka do tarczy z odległości 60 m w glocku zamontowane są gumka A+ i lufa A+.

W sumie to mam reapsa twardość 60*, ale czeka na upgrade m14 ( sprężyna m130, precka 6.03, 640mm).

Link to post
Share on other sites

Odnośnie szczelności.

 

2 konfiguracje:

- REAPS 70', Km Head 510mm 6.04, komora King Arms:

a) szczelność bez teflonu - mierna (typowa) - 60-70% (ucieka do 40fps)

b) szczelność po teflonfixie - 100%

 

- REAPS 80', Prometheus 510mm 6.03, komora G&P:

 

a) szczelność bez teflonu - mierna (typowa) - 60-70% (ucieka do 40fps)

b) szczelność po teflonfixie - 100%

Link to post
Share on other sites

Ładny spam tu robię.

 

Więc tak. Wrzuciłem SP140 (nówkę). Na SP120 (trochę przeżyła) miałem 440fps (przy gumce G&G), więc liczyłem na 520 minimum. I tutaj zaczyna się seria zdziwień...:

1. 500fps! - aczkolwiek mega stabilne (498-501, co na moim chrono (nie wiem czy zbyt czułe, czy co z nim jest) jest rzadkością).

2. Testy w polu. Ostatnio mówiliście, że może być wina dystansera. Testowałem więc na innych (typ H i miękki z białego Guardera - ostatnio testowałem na małym i twardym, więc teraz już przetestowałem wszystkie możliwości)

 

0.25 kręci pięknie i ładnie

0.3 bardzo ciężko nastawić, żeby minimalnie podbijało do góry na końcu. Albo poniżej płaszczyzny, albo przebija w kosmos wydając charakterystyczny dźwięk, jakby kołnierz podwijało.

0.4 nihuhu nie da rady wydźwignąć

 

I to nie koniec zabawy. Zasięg w miarę skuteczny oscylował przy 65m. Dla porównania 470fps na tej samej lufie ale z gumką białą Guardera dała radę wycisnąć 70-75m skutecznego.

 

 

Jak dla mnie 70degree kompletnie bezużyteczna... (mam jeszcze jedną, będzie testowana w G36 CA na SP130... - ale to nie wiem kiedy).

 

Na dniach dalsze testy - tym razem 80degree...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Lukira a jak byś wcisnął sprężynę która by dawała około 360fps. Jak ktoś wspomniał i widać pomysł zdjęty z tych rhopów i innych wynalazków a jak wiadomo tam mniejsze fpsy i ciężkie kulki są najlepsze. Ty testowałeś na dość dużych fpsach. Wiemy jedno że raczej na dużych działa to średnio. Ja osobiście mam 386fps w replice kulki 0,25g G&G zielona gumka G&G i lufa madbulla około 280mm i maksymalny zasięg tor kulki prosty pogoda bez wieczna udało mi się uzyskać 64 metry. Ile w sylwetkę tego nie wiem bo nie miałem kolegi pod ręką :D.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...