Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ja bym nie kupił z conajmniej dwóch powodów. Raz tylko o nim czytałem na forum i nie były to słowa pochwalne - produkt pewnie mało znany a co za tym idzie może być kiepski. Drugi powód to wątpliwej jakości wygoda użytkowania - to sprężyna więc po każdym strzale trzeba przeładować a w tym modelu przeładowanie odbywa się pewnie pod rączką transportową (w ostrej broni to chyba zamek aczkolwiek specem nie jestem). Pod tym względem shotguny są dużo wygodniejsze.

Link to post
Share on other sites

Nie kupuj tego FAMAS-a, nie dość, że to chyba nabardziej paskudna replika świata, to jeszcze na dodatek nieporęczna, a ten sklep proponuję omijać wielkim łukiem.

W podanym przez Ciebie budżecie można znaleźć niezłe strzelby i tylko strzelbę warto kupić, masz do wyboru:

- M56AL,

- M47B2,

- M47A2 ja osobiście radzę kupić właśnie tę replikę i kulki Guarder 0,20, tylko na "wejściu" zdemontuj tę shitlunetę i będzie rewelacja,

- M56B,

- M56B.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Do guru mi daleko ;).

 

No właśnie nie są zbyt ciężkie, jeśli replika jest sprawna. 0,2g nawet na minimalnym ustawieniu hopa są często ciągnięte do góry. W niektórych egzemplarzach nawet 0,25g są wciąż podnoszone, ale jeszcze cięższych już oczywiście nie ma sensu ładować. Uważam 0,25g za optimum do tej repliki.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...