Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Parę pytań dla zielonego


Recommended Posts

Witam!

Mam parę pytań ,a więc przejdę do rzeczy ;)

 

1.Czy replika do 600-700 zł w tym wypadku

http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/cm-040c-cm.html

będzie najbardziej opłacalna ,jeśli nie proszę Was podsunięcie jakiejś propozycji :P.

 

2.Pytanie dotyczące ochrony twarzy.

Mam na oku Uvex I-vo

http://allegro.pl/okulary-uvex-i-vo-przeciwsloneczne-szare-oryginal-i2265701390.html

czy to ,że są przyciemniane nie będzie problemem w ciemnych pomieszczeniach (trochę głupie pytanie no ale cóż :P).

Chciałbym kupić też maskę stalkera i kominiarkę termoaktywną . Myślę ,że starczy ?

 

3. Jak wygląda sprawa z tuningiem w cmie 040c ,chodzi mi o downgrade(zmniejszenie liczby fpsów do zamkniętych pomieszczeń)

,czy będę zmuszony odwiedzać serwis za każdym razem ?

Link to post
Share on other sites

1.Dobry wybór.

2.Bardzo dobry wybór co do okularów,maskę weź od TMC.

3.Jeżeli chodzi o to że chcesz na każde CQB wchodzić z repliką to musisz oddawać broń komuś doświadczonemu w tychże sprawach.Nie bardzo się to opłaca więc pomyśl nad bronią boczną.

 

 

EDIT:Nie broń tylko replika bo będą na mnie krzyczeć.

Edited by kjujiczek
Link to post
Share on other sites

1.Jak wyżej, w tej cenie to chyba najlepsze rozwiązanie

2.Te uvexy to moim zdaniem wybór dobry, aczkolwiek no przyciemniane szkła mogą stanowić problem nawet w cieniu. Naprawdę to mocno zmniejsza szanse na dostrzeżenie zakamuflowanego przeciwnika. Ogółem proponuję zakupić szkła przezroczyste albo lepiej nawet żółte, które poprawiają kontrast widzenia. To jest naprawdę ciekawa i przydatna opcja.

Kominiarka i maska moim zdaniem wystarczą, ja osobiście używam kominiarki zwykłej oliwkowej i mi to wystarcza, z tym że tutaj niech się jeszcze ktoś bardziej doświadczony wypowie

3.Jeśli zależy Ci na CQB to radzę albo wybrać jednak inną replikę do pomieszczeń (jeśli tylko w takich będziesz się strzelał) albo tak jak kolega powiedział. Broń boczna, jakiś pistolet gazowy jest nawet moim zdaniem lepszy, bo chodzenie z taką długą bronią po pomieszczeniach zamkniętych jest problematyczne. Aha i zainwestuj w jakieś zawieszanie taktyczne w takim wypadku, może to banalne, ale często się o tym zapomina a to BARDZO ułatwia CQB.

Link to post
Share on other sites

Jest tak samo trudna jak w innych kałachach ,musisz wyciągnąć GB z body a następnie go rozłożyć na dwie części .

Więc jeżeli się nie znasz to lepiej żebyś go komuś oddał ,zrób go na 350 fps będziesz miał do budynków i do lasu .

 

Fajną sprawą na początku kariery ASG jest przyglądanie się jak ktoś rozkłada GB ,bo można się dużo nauczyć ,sam tak robiłem .

Link to post
Share on other sites

Skoro będizesz miał sensowne okulary i siatkową maskę odpuść sobie tę kominiarkę. Termoaktywna czy nie, nie wierzę, żeby oddychała lepiej, niż Twoja skóra. A w kominiarce bardzo łatwo o zapocenie okularów.

Popieram! :maniak_OK:

 

Replika dobra, choć nie cierpię "kałachów"! Pomyśl o dozbieraniu pieniążków na CM003. Obydwie nie nadają się do CQB, a uważam, że dow-grade jest bez sensu.

 

Tanie, niezłe repliki broni bocznej Beretta i Lawman + magazynki.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...