Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 1 month later...

Mam pytanie do posiadaczy tej repliki, czy można ją spokojnie ustawić tak aby miała tylko 350fpsów ?

Jeśli tak to mocno odbija się to na uczuciu kopnięcia w ramie ?

Replika miała by służyć do CQB i właściwie tylko do niego, na las mam m16 aeg i myślę, właśnie nad gazową emką. Z tego co czytałem najlepiej wypada wersja od Ra-techa nic nie trzeba na dzień dobry kupować oprócz magazynków.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Co do pytania, czy da się ustawić na 350 fps - przy minimalnym ustawieniu NPAS'a na magach G&P wykazywało na chronometrze 246 fps na kulkach 0,25g G&G :D

Nie wiem czy to tak powinno być, czy też moja replika jest wadliwa, ale dodam iż zasięg oraz skupienie jak na tak małą moc (0,6J) były dosyć imponujące.

PMAG od G&P działa, ale nie zawsze zatrzask zaskakuje bezproblemowo (czasem trzeba wyjąć maga i docisnąć jeszcze raz) i nie zawsze po ostatniej kulce zamek pozostaje w tylnym położeniu, ale może to być przypadłość akurat mojego egzemplarza repliki (jedno nabicie tak ledwo-ledwo wystarcza na wystrzelenie wszystkich 39 kulek)

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Nie wiem czy to kogoś zainteresuje, ale zauważyłem ciekawą rzecz :) po odkręceniu N-PAS'a na maksymalną moc zbyt mało gazu idzie na cofnięcie zamka i trzeba przeładowywać przed każdym strzałem :) (za to z ok 30m - bo tyle ma na długość hala na której mogłem ostatnio przestrzelać replikę - przy kulkach 0,36g poradzi odkształcić blaszkę 0,5mm - ocynk malowany proszkowo grubą strukturą )

 

I takie pytanie techniczne, bo przy okazji rozebrałem wsio na taile, przeczyściłem sprężonym powietrzem (7 atmosfer) i nasmarowałem dokładnie wszystkie ruchome elementy oraz ich okolice. Czy olej do pneumatyki nadaje się jako smarowidło do replik? (nic innego pod ręką nie miałem a ten jest czysty i stosunkowo "lepki").

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...