Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Karabin wyborowy TOR (WKW WILK)


Recommended Posts

w asg zaczełem sie bawić jak miałem 10 lat. Zaczęło się od m16, potem jakaś snajpa i kałach teraz gieta wszystko rozkręcałem, to że jestem nowy nie znaczy że nic nie umiem może mi sie uda może nie a co do kałasza to nie nie skończyło sie na tym.

Link to post
Share on other sites

Dobra napisze tak do zamknięcia dzięki tym którzy chcieli pomóc i jeśli chcecie jechać po młodszych którzy mimo że 16 lat to jeszcze nie dorosłość to jednak już się do tego zbliżam. Czepianie się kogoś o to że jest młody i nie da rady to problem tych którzy tak sądzą. Znam ludzi którzy mają 20 parę lat i nie umieją przybić gwoździa dobrze. Więc ci którzy sądzą że są lepsi od osób w wieku 15/16/17 lat i nic nie mogą fajnego stworzyć to się mylicie. Mój kolega np. teraz buduje drukarkę 3D a ma tak jak ja, właśnie 16 lat. Możecie się śmiać z tego co napisałem a możecie się zastanowić nad tym co sądzicie itd. Ze swojej strony mam nadzieje że nie wszyscy sądzą że nastolatkowie w dzisiejszych czasach tylko palą, piją i się nie uczą ale są porządni (ja nigdy nie dotknełem alkoholu ani papierosów), mają jakąś pasje np. Asg. Jeszcze raz dzięki tym którzy dali jakąś radę i "do zamknięcia".

Edited by iwo303
Link to post
Share on other sites

Nie sądzę, żeby Twój wiek był głównym problemem. Ludzie reagują, tak jak reagują, bo dosyć często pojawia się ktoś z genialnym pomysłem i wielkimi ambicjami, a jakoś nie wiele z tego wychodzi. W Twoim przypadku, dodatkowo zadajesz pytania, które raczej powinni zadawać ludzie pytający jak sobie radzisz...

Wiek oraz głupia walka w jego obronie (bo skoro to bzdura, to po co w ogóle podejmujesz temat?) tylko potęguje wrażenie, że to kolejny słomiany zapał.

 

Aczkolwiek chętnie bym zobaczył ten projekt ukończony. :happy:

Link to post
Share on other sites

Powiem tak póki co robie wywiad środowiskowy :) co może być problemem od czego zacząć, co może być łatwe a co trudne, jakich materiałów, części wewnętrznych itd. potem oblicze koszty i zobaczę czy to jest realne. Tak jak napisałem wyżej narazie się oprę na Chińskiej replice a potem zobaczymy.

Link to post
Share on other sites

Powiem tak póki co robie wywiad środowiskowy :) co może być problemem od czego zacząć, co może być łatwe a co trudne, jakich materiałów, części wewnętrznych itd. potem oblicze koszty i zobaczę czy to jest realne. Tak jak napisałem wyżej narazie się oprę na Chińskiej replice a potem zobaczymy.

 

Wystarczy poszukać tematów gdzie ludzie przedstawiają męki z tworzeniem barretta.Wykonanie? Cięcie, gięcie i spawanie blachy, bo nie powiesz mi że chcesz to brzeszczotem , młotkiem i pilnikiem robić. Na samym początku poszukałbym zdjęć i je sobie zwymiarował. I wychodzisz od jeszcze gorszego założenia: "1 wersje chcialbym zrobic jak najtanije aby nie stracić za duzo kasy" to z czego zrobisz szkielet? Z pleksy? Na twoim miejscu bym zaopatrzył się w grubą tekturę 1mm i z niej wyciął główne elementy (szkielet) , przemyślał jeszcze raz projekt i pomysły, a potem wrzucił ewentualnie na forum - wtedy ludzie pewnie by cię nie zjechali.

 

jeśli chodzi o narzędzia to spawarka to wzmocnienia niektórych miejsc ,sporo szlifierek wiertarek wiertarka stołowa frezarka parę innych a jakie najwazniejsze narzedzia powinny być??? chciałem zrobic z aluminium lub stali. co lepsze???

Dlatego najpierw wytnij z tektury. A później wysiłek przemnóż razy pięcset to może będziesz mieć porównanie do obróbki w metalu. No i aluminium tak łatwo nie pospawasz <:

No i tysiąc złociszy to ja bym sobie lekką ręką zarezerwował na sam start projektu. Tyle ode mnie.

 

 

800px-Rifle_Alex.jpg

Wytnij i sklej z kartonu szkielet to zrozumiesz czemu się ludzie śmieją.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...