Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jeżeli są na forum osoby zainteresowane tym jak się przygotować do Biura Ochrony Rządu, Szkoły Oficerskiej we Wrocławiu lub Agencji Wywiadu proszę zainteresowane osoby o kontakt na e mail:

 

bluedragon2012@interia.pl

 

Proszę coś o sobie napisać ( najważniejsze wiek)

Link to post
Share on other sites

No do WSOWL to trzeba mieć plecak

Ty jakieś dziwne legendy opowiadasz, może jak już skończysz gimnazjum i później za jakiś czas zdasz maturę, złóż papiery do szkoły i jak już będzie po, to pisz coś na ten temat.

Bo jak na razie opowiadasz zasłyszane ploteczki i historyjki.

Link to post
Share on other sites

1beduin zdecydowanie potwierdzam. Właśnie przez takie podejście jak min Pawelo sprawia że osoby bawiące się w ASG mają opinie dzieciaków. Plecy nie są potrzebne do żadnej z tych służb i wystarczy wytrwanie i ciężka praca. Wszystko dzięki temu osiągniesz a skoro siedząc na forum cała twoja aktywność polega na tym aby wypisywać ze są potrzebne plecy to dobrze to nie wróży. WSOWL ostatnio bardzo się promuje pod względem tego że tzw. "plecaki" są traktowani jak każdy innym, więc nie rozumiem wypisywania że bez pleców nic się nie osiągnie itd bo tak to mówią osoby które nie zauważyły że ustrój się zmienił i tak wałkując zniechęcają do czegokolwiek.

 

Gościu, ogarnij się i stosuj znaki interpunkcyjne...

Link to post
Share on other sites

Beduin, insynuacje co do mojego wieku sobie wsadź per rectum. Te "ploteczki" są z pierwszej ręki, co prawda plecak nie jest tak ważny dziś, ale sporo pomaga. Dlatego idź teraz do łóżeczka, aby na jutrzejsza część matematyczną egz. gimnazjalnego się wyspać :wink:

 

To, że brakuje ci argumentów, nie oznacza, że możesz mnie obrażać. To po 1

(już w dyskusji na temat rekonstrukcji pewnej grupy pokazałeś swój poziom, stąd mój komentarz co do twojego wieku )

Po 2 jak sam potwierdziłeś wiedzę swoją opierasz na

"ploteczki" są z pierwszej ręki

Ja swoją wiedzę oraz opinie, które wyrażam opieram na własnym doświadczeniu (uwierz mi to najlepsza metoda)

Proponuje, że byś nie ciągnął dalej tej dysputy, bo nie będę dyskutował z tobą. I nie z powodu twoich "błyskotliwych" odpowiedzi, tylko dlatego, że po zapoznaniu się z twoimi postami, nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji

Link to post
Share on other sites

Beduin, to polecam się zapoznać głębiej. Ja potrafię podać argumenty i to Ty zacząłeś "pojazd" odnośnie wieku.

Co do mojego ostatniego zdania to polecam założyć okulary i wyszukać tzw. emotikonkę. Odnośnie tamtego tematu. Ludzi, którzy robią REKONSTRUKCJĘ, a nie popelinę, szanuję. Natomiast tępię osoby, które podpinają pod słowo reko możliwość noszenia w pełni obszytych mundurów nie zagłębiając się w temat i do tego reagując atakiem i inwektywami na argumenty. Nie znoszę takich ludzi, bo dla nich fajnie jest założyć mundur z obszyciami oficerskimi. Wtedy to właśnie ASG jest postrzegane jako zabawa dla ludzi (cyt.) "zbyt ciotowatych" do pełnienia służby wojskowej. Opinia "zawodowych" po obejrzeniu tamtych zdjęć.

 

Co do "plecakowni" - nie łudźcie się, wszędzie liczą się plecy oraz to jak zgrabnie "włazimy" komuś w tyłek. To, że dostaliście się na uczelnię dzięki własnemu wysiłkowi to chwała Wam za to. Jednak to jest WP, to nadal jest beton, w którym układy są ważniejsze od umiejętności więc jeśli raz Wam się udało to nie znaczy, że za drugim razem też Wam się uda. Mówię to z perspektywy jakichś 8 lat, gdy zacząłem świadomie postrzegać sytuację kadrową w WP.

 

I nie, nie jestem żołnierzem zawodowym. Jednak znam drugą stronę medalu, która zbyt chwalebna nie jest.

Edited by HellMaker666
Link to post
Share on other sites

A ja się zastanawiam jak BlueDragon chce pomagać przygotować się do egzaminów przez te całe internety.

Wymagania sprawnościowe są znane. Inne też. Więc "pomoc" jest chyba zbędna (bo jak ktoś sam nie jest w stanie się przygotować to mu nie pomoże takie internetowe pomaganie).

 

A co do AW. Tam nie biorą ludzi z ulicy. Trzeba być najpierw poleconym, a później przyjdą mili panowie z propozycją pracy.

 

Dziekuję. Dobranoc. To chyba efekt zblizającej się majówki i wakacji. Kończę na dziś z cynizmem.

Link to post
Share on other sites
A ja się zastanawiam jak BlueDragon chce pomagać przygotować się do egzaminów przez te całe internety.

 

No przecież cały czas gadają o jakichś, plecakach, Jansportach, a później przejdą do białych kopert i innych wyrobów papierniczych. :mellow:

 

 

 

;-)

Edited by MoreLike
Link to post
Share on other sites
Jeżeli są na forum osoby zainteresowane tym jak się przygotować do Biura Ochrony Rządu, Szkoły Oficerskiej we Wrocławiu lub Agencji Wywiadu proszę zainteresowane osoby o kontakt na e mail:

 

bluedragon2012@interia.pl

 

Proszę coś o sobie napisać ( najważniejsze wiek)

To studencik, który ma zrobić pracę na podstawie ankiet, kusi że niby ma informacje, a wysyła ankiety do wypełnienia... a potem nie odpisuje. Wal się z taką pomocą...
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...