Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Polimerowy magazynek na 120 kulek do serii M4 - ACM


Recommended Posts

Mam pytanie jest ktoś w posiadaniu tego magazynka?

 

http://www.taiwangun.com/magazynki/magazynki-aeg-mid-cap/polimerowy-magazynek-na-120-kulek-do-serii-m4-coyote-acm.html

 

Wiem, że na ASGSHOPIE są podobne( http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=4244) w tej samej cenie, ale niestety będą dostępne dopiero za 4-5 tygodni, a czekam już miesiąc...

 

Ktoś testował te od Krakmanów? Chcę kupić większą ilość a obawiam się, że okażą sie shitem...

Edited by gotrik
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam te polimery od Krakmanów. Sztuk 4. Szału nie ma. Do mojej repliki pasują dobrze (Asia Electric Guns SR-16), do innych eMek też dość dobrze (siedzą ciasno). Do G 36 (JG) trzeba było podpiłować. Niestety tną się niemiłosiernie. Próbowałem coś podłożyć żeby sprężyna dawała większy nacisk, ale nie pomogło. Spróbuję jeszcze metody z wklejeniem ceraty teflonowej do korytka na kulki. Zobaczymy czy pomoże. Dam znać co i jak.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o midy do m4 to polecał bym midy MAG-a

http://shop.ehobbyasia.com/magazines/aeg-std-magazines/mag/mag-130rd-magazine-for-m4-m16-aeg-black-8pcs.html

Mam takich 12 i zero problemów z podawaniem. Testowałem je na moim M4SPR P&J i M4 G&P oraz na M4 G&G kolegi i podawały bezproblemowo. Ne zawsze siedzą ciasno w gniazdach czasem trzeba je podkleić - Na przykład moje P&J ma węższe gniazda niż G&P.

Link to post
Share on other sites

Tyle, że te z ASGShopu za ~30pln/sztuka to wersja ekonomiczna. Te od Krakmanów to kopia polimerowych, droższych wersji, gdzie oryginały stoją po ~100pln/sztuka. Więc darujcie sobie porównania do wersji ekonomicznych, bo to inna klasa magazynków i nie o nich temat.

Link to post
Share on other sites

Widzę, że rozmowy dotyczą głównie magazynków mid-cap... Pamiętajcie, że magi tego typu są bardzo podatne na jakość kulek więc nie dziwię się, że jednym potrafią WSZYSTKIE kupione nie działać, a innym WSZYSTKIE działać. A żadnych wzmianek o rodzaju używanych kulek tutaj nie widzę.

 

Ja dzisiaj dostałem swojego mida PMAGa od Krakmanów - w najbliższym czasie dam znać jak się sprawuje.

Link to post
Share on other sites

@ Mr MegaMan. Nic nie trzeba smarować. A jak już to w jakim celu?

Jak są dobre kulki to midcap będzie podawać. Czasem midcapa trzeba poprawić tu i ówdzie, ale smarować nie trzeba.

Miałem ekonomiczne pmagi. 7 sztuk. Na dobrych kulasach (madbull, g&g, guarder) zero zacinek. Podawały do ostatniej kulki.

Link to post
Share on other sites
Oczywiście dopisz jaki kulki chodź zgaduje ze niżej niz guarder to nie schodzisz

Schodzę, schodzę - w większości replik używam P&J Premium oraz Gunfire Rockets. Wyłącznie w replikach z lufami precyzyjnymi używam G&G.

 

Nie miałem zbyt wiele czasu, ale takie są moje obserwacje po paru minutach obcowania z tym magiem:

 

Jest bardzo szeroki. Nie wszedł do repliki z korpusem A&K III generacji, nie wszedł też do repliki z korpusem Boyi, dopiero po bardzo intensywnym proszeniu go i dobijaniu ręką, udało mi się go włożyć do korpusu A&K II generacji.

 

Jeśli chodzi o podawanie - kulki G&G 0,25g - wszystkie podało elegancko. Następnie kulki GFR 0,2g - co któryś strzał pusty, zarówno w trybie AUTO jak i SEMI.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...