Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Karabin gazowy na początek


Recommended Posts

Jestem upierdliwy,ale po kupnie byle czego nie chce się rozczarować i rzucić tym w kąt,bo jednak to pare zł nie jest.

Oj, żebyś wiedział, że jesteś upierdliwy. Dostałeś już wiele odpowiedzi co wybrać, ale dalej upierasz się na gaziaka - my chcemy Cię po prostu uchronić przed niepotrzebną frustracją. Jeśli nam nie wierzysz - kup sobie jakiegoś gaziaka (coś z KJW, ARMY, TERCEL, BELL, KWA - wybór spory, bo większość replik gazowych w tym przedziale cenowym jest bardzo podobna jakościowo) i wówczas po kilku spotkaniach zrozumiesz na czym polegał Twój błąd.

 

Przeczytaj sobie to:

http://wmasg.pl/pl/articles/show/232920

Link to post
Share on other sites
(...) wówczas po kilku spotkaniach zrozumiesz na czym polegał Twój błąd.

Widocznie @IronBody14 wyznaje zasadę, że "człowiek uczy się na własnych błędach" i uparł się zastosować do niej, a my Go "na siłę" chcemy uszczęśliwić... :sciana:

Link to post
Share on other sites

Iron, widzę że nie wiesz na co wydać kasę. Pomyśl co bardziej ci potrzebne Boczniak czy AEG. Jeżeli chcesz pistolet GBB to bierz Glocki KWA lub 1911 4.3 FDE Desert WE. A jeżeli Aeg'a to polecam G36c SRC, Seria AK CYMY ( Tylko nie z EBB i nie CM.028) , MP5 RAS RIS JG

Link to post
Share on other sites

To jak ten Dan Vesson ma być repliką główna, będziesz miał oszałamiającą siłę ognia z 6 łuskami w bębnie... Nawet jak byś miał więcej łusek to ich wymiana zajmie Ci więcej niż twój przeciwnik zmieni maga w AEGu. A jako boczniak jest to "dość" mocny rewolwer..

Edited by mutant100
Link to post
Share on other sites

A od 0.28 proszę mi się odczepić!

Kolegi sztuka po 3 latach wciąż działa, strzela, i nawet idzie trafić kogoś.

 

A jako że daliśmy już parę rozwiązań do wyboru, to dajmy autorowi tematu samemu zadecydować.

Jak chce sobie kupić gaziaka, to niech kupi, będzie potem płacz że "tyle a tyle wydałem a jest to do dupy, ja nie chcę tak bo nie lubię" itp.

Podaliśmy za i przeciw rożnych replik i zostawmy osąd autorowi tematu.

Link to post
Share on other sites

http://www.taiwangun.com/pistolety-maszynowe-aeg/bipdw-boyi.html Kac od boja. Działający „Bolt catch" i z tego co słyszałem to działa dobrze. O ile jesteś w stanie dać 700zł za karabin :)

 

 

Działa tak jak każdy emkopodobny stwór od Boyja. Czyli może działać wieki, a i moze się od leżenia rozsypać. Nestety ten gerbox jeszcze chińczykom nie wychodzi poprawnie.

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...