Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Logo tego kretyńskiego tworu internetu na M nie ma znaczenia. Monterka powstała w studiu twórców. Swoją drogą (prócz tego, co napisali poprzednicy pod czym się podpisuję) tyle lat minęło, a do dzisiaj nie mają zielonego pojęcia jak zrobić porządny dźwięk czegokolwiek.

Podobno zdaniem niektórych ta broń lepiej brzmi niż w BO. Moim zdaniem seria od MW2 to jeden ch**.

Dowiedziałem się co to za shit stoi w 40 sek " Na moście to nie było "lustro" ;) To był tzw. LRAD - emiter fal dźwiękowych używany już od dawna w armii amerykańskiej... oglądałem jego "żniwo" kiedyś na Discovery (Broń Przyszłości)... stoisz obok i nic nie słyszysz.. Z przodu na dużo odległość daje po uszach - przeciwnik traci zdolność bojową...". Jeden z użytkowników YT. Gra idzie w stronę drużynowej kamperki. Nie wiem kto to kupi.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest extremateria

W kolejnej części będziemy w UFO strzelać. Ja oczywiście nie kupię. Zacząłem grać znów w Black Ops 1 i kiedyś mam nadzieję dojść do pretiżu 15, obecnie jestem na 1 prestiżu, czyli można rzecz na 2 poziomie z 15.

 

Jak oglądam te filmiki, to dla mnie właściwie to samo jest, tylko drobne zmiany kosmetyczne. Takie rzeczy można by w modach dodawać.

Link to post
Share on other sites

Materia, prestiż to nie wszystko bo najlepiej sięgra mając rozwinięte na maksa wszystkie perki. Na poczatku dało się robić wyzwania ale z czasem stało się to bardzo utrudnione ze względu na zakazy używania róznego sprzętu. Np. coś wymagało niszczenia claymorów, a tu nagle pełno serwerów no claymore.

Boję się znowu, że nieogarniacze wymyślą sobie jakieś dziwne zakazy, żeby tylko móc szybciej biegac z nożami. Pewnie BO2 kupię ale jeszcze się okaże czy będzie to nisło ze sobą większą dozę zabawy. Po tym co widać w trailerze, konstrukcja map znowu bedzie totalnie upierdliwa z masą zaułków jak w MW3. No i zapewne obok broni totalnie wymyślonych, będą jakieś stare złomy w postaci G3 "bo ich się jeszcze gdzieś używa". A nowoczesne konstrukcje w większości zostaną olane i będzie pomieszanie staroci z futurystyką.

Poza tym nie lubię takich spowalniaczy jak granaty hukowe czy błyskowe. W CoD'ach ich ilość oraz moc jest przesadzona moim zdaniem. W Mw3 to strasznie wkurza, że nie ma żadnego perka jak w BO osłabiającego efekty.

A gościu tutaj dobrze godo :D

Link to post
Share on other sites
Swoją drogą (prócz tego, co napisali poprzednicy pod czym się podpisuję) tyle lat minęło, a do dzisiaj nie mają zielonego pojęcia jak zrobić porządny dźwięk czegokolwiek.

W MW3 jest przyzwoity. Na pewno lepszy niż w nowym medalu gdzie bronie brzmią jak wystukane na stopie w perkusji xd

Link to post
Share on other sites

To ja się teraz wtrącę uważam że ta część cod'a jest złym krokiem od treyarch i infinity ward bo wiem że seria call of duty była zawsze dla mnie jakimś tam sentymentem od części 2 i że postęp tej gry w futurystyczną stronę jest nieprawidłowy.

Stare cod'y były i będą najlepsze czyli 2,4 i 5

a w tróje nie grałem osobiście bo nie jestem fanem konsoli :D no może 1 misje u kumpla pare lat temu .

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

No i znowu zawód. Kolejna gra z mapami gdzie najlepsza taktyka to szybkie bieganie z SMG, bo mapy są małe i pełne zaułków. Zero przyjemności jaka była eksploracji dużych w MW2, a o czymś takim jak Derail czy Wasteland znowu można zapomnieć. A najśmieszniejszą rzeczą jest to, że dali Directx11 ustawiony na sztywno. Dzięki temu gra się przycina na średniej klasy sprzęcie. Przynajmniej u mnie GeForce 460, 8GB Ram i I5 działa w miarę płynnie w nizszej rozdzielczości, a przy fullHD zjeżdża momentalnie do 30fps.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Jeśli chodzi o nowe DLC to wstyd się przyznać ale kupiłem. Jednak tylko dla zombi oraz nowej giwery. Rozjemca całkiem fajnie się sprawuje i nawet dobrze wygląda. Mapa zombi taka jakaś ciasna i inna ale jeszcze dobrze jej nie eksplorowałem. Natomiast mapy do multi jak i te z MW3. Totalna padaka, która będzie psuła zabawę jak wejdą do głównej rotacji, tak jak psuje i w MW3.

Link to post
Share on other sites

Jak był weekend z darmowym BO2 to pograłem 8 godzin, nowe tryby są, przypasował mi ten gdzie gracze grają z botami, pierwszy mecz z ludźmi i 24:0 :D Niestety 3arc coś zepsuł i pingi na serwerach sięgały nawet 700, ale tak, po grze z botami stwierdzam, iż gra jako tako odświeża serię, postarali się, nie to co IW.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Ostatnie DLC do BO2 i kolejny raz się nie zawiodłem :) Oczywiście chodzi o mapę do zombi, bo multi tradycyjnie padaka zaśmiecająca rotację map. Origins wymiata, klimat, dużo rzeczy do zrobienia nawet gdy się gra samemu, no i jest dosyć duża. Można jeździć czołgiem i nawet wejść do któregoś z wielkich robotów (jeszcze nie wiem jak dokładnie ale tam jest element do żółtej dzidy czy jak to się tam nazywa:) ).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...