Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miejmy nadzieje, że po Black Ops'ie 2 wrócą do wcześniejszych wydarzeń np. II wojna światowa. Mają duże pole do popisu, mogliby zrobić część podczas wojny w Zatoce Perskiej itp. Jest szereg konfliktów, które można przedstawić w grze.

Link to post
Share on other sites
Miejmy nadzieje, że po Black Ops'ie 2 wrócą do wcześniejszych wydarzeń np. II wojna światowa.

 

Ja bym chętnie zobaczył co się wydarzyło pomiędzy MW1 a MW2. ; ] Z tego na razie ujawniono, jedna z Misji w BO2 będzie toczyć sie w latach 80 w Afganistanie.

 

Silnik ten sam, pewnie dlatego, że było by za dużo kombinacji z nowym silnikiem tak, żeby to na konsolach poszło. A że to Activision, to wiadomo o co chodzi $.$

Link to post
Share on other sites

Problem z nowym silnikiem jest taki jak już wspomniano, czyli konsole ale także szybkość działania. W FPS'ach liczy się płynność, więc nawet jakby zrobili super wypaśny nowy silnik, to i tak większość by jechała na obiniżonych detalach aby wyciągało jak najwięcej klatek. Mi tam grafika nie przeszkadza i jak dla mnie jest całkowicie wystarczająca. Z resztą bronie w MW2 i MW3 wygladają świetnie, w porównaniu np. do BF3, więc sam silnik to nie wszystko.

 

Akcja w lekkiej przyszłości też może być bo i tak ważny gameplay. Jedyna rzecz jaka mi się nie podoba to ten XM8. Niech już sobie darują ten zatrzymany dawno projekt, który jest nieudanym klonem G36. Jest tyle fajnych giwer, które są teraz konstruowane i na pewno będą w użyciu jeszcze długi czas, jak np. ACR, SCAR czy 416/417. W jednym momencie traliera widać pistolet Kriss KARD, który jest na razie prototypem ale wygląda, że będzie równie fajny jak pistolet maszynowy tej samej firmy. Gdzieś przy koniach widać ruskiego AN-94 czy coś takiego, tak więc trzeba się nastawić na walkę prototypami lub rzadkimi broniami, które były może fajne ale zostały wycofane albo ich produkcja jest za droga (w sumie jak G11 z BO).

 

Co do tych niesamowitych zalet technologii, to moim zdaniem lekka propaganda bo i tak człowiek jest w większości przypadków tańszy i skuteczniejszy. Np. bombardowania irackich SCUD'ów okazały się totalną porażką pomimo zaawansowanej technologii. Cały problem rozbił się na końcowej interpretacji czy namierzony super zaawansowanym sprzętem to rzeczywiście wyrzutnia czy może makieta lub cywilna ciężarówka z cysterną. Bez rozpoznania na dole, piloci bombardowali zwykle co innego bo SCUD'y skutecznie się chowały.

Link to post
Share on other sites

Mi też grafika nie przeszkadza, ale moim zdaniem popieram panów z Activision nie ma sensu robić nowego silnika na rok przed premierą nowych konsol, ja wyczytałem z plotkarskich portali że planują za rok zrobić nowy silnik i znowu powrócić do IIWŚ.

 

A teraz do BO II zmodyfikują silnik tak aby miał wsparcie dla DirectX 11.

 

A swoją drogą jazda na koniu bardzo mnie zaciekawiła. A was?

Edited by komandoczołg
Link to post
Share on other sites

Problem z nowym silnikiem jest taki jak już wspomniano, czyli konsole ale także szybkość działania. W FPS'ach liczy się płynność, więc nawet jakby zrobili super wypaśny nowy silnik, to i tak większość by jechała na obiniżonych detalach aby wyciągało jak najwięcej klatek. Mi tam grafika nie przeszkadza i jak dla mnie jest całkowicie wystarczająca. Z resztą bronie w MW2 i MW3 wygladają świetnie, w porównaniu np. do BF3, więc sam silnik to nie wszystko.

 

Problem w tym, że silnik którego użyto w MW3 bez problemu poszedłby na PS2. Silnik dużo nowocześniejszy od tego z CoDa i tak nie wykorzystywałby pełnych możliwości i tak słabych konsol.

Link to post
Share on other sites

Mi też grafika nie przeszkadza, ale moim zdaniem popieram panów z Activision nie ma sensu robić nowego silnika na rok przed premierą nowych konsol, ja wyczytałem z plotkarskich portali że planują za rok zrobić nowy silnik i znowu powrócić do IIWŚ.

 

A teraz do BO II zmodyfikują silnik tak aby miał wsparcie dla DirectX 11.

 

A swoją drogą jazda na koniu bardzo mnie zaciekawiła. A was?

 

Mnie nieszczególnie, sekwencje rail'n'gun nie podobały mi się w CoD wcale, a obawiam się, że tak to będzie wyglądało. Ktoś wspomniał, że grafika nie jest najważniejsza, zgodzę się połowicznie. Nie wszystkie gry muszą wyglądać jak BF3 albo Crysis 2, natomiast w roku 2011 nie może być tak, że gra wygląda gorzej niż Burnout Revenge z PS2. A moje wrażenia na podstawie trailera są takie, że nowe BO wygląda gorzej od produkcji, która przypadała na zmierzch PS2.

Link to post
Share on other sites

Fabuła jednym słowem to tragedia, w ogóle nie trzyma klimatu serii, tak nawiasem mówiąc to:

CoD1-Super

CoD UO-Cud miód, zwłaszcza multi

CoD2-Trochę nudzi ale też może być

CoD3-Też fajny

CoD4-Pierwszy, w którego właściwie grałem, jak dla mnie super gra, najlepsza ze wszystkich możliwych gier z fabułą umiejscowioną w teraźniejszości

CoD:WaW-Fajny al z powodu że treyarch się przywalił do jego robienia to na kilometr jedzie komerchą(jeszcze bardziej niż pozostałe części)

CoD MW2-Trochę zniszczony klimat MW, za dużo gadżetów

CoD BO-Wszyscy moi dotychczasowi rozmówcy uważają go za porażkę(pewnie dlatego, że nie grali na multi z oczywistych względów), ja osobiście uważam, że fabuła intryguje, raczej nie nudzi, a multi to po prostu narkotyk...

CoD MW3-Próba usilnego kontynuowania nudnego już wątku

CoD BO2-Skok z zimnej wojny do roku 2025? To po prostu nie pasuje.

To tak ode mnie...

Poza tym, ileż można robić gier o drugiej wojnie światowej, większość ludzi napala się aby wrócić do tego wątku. No ileż można.

Link to post
Share on other sites

Ja się wypowiem tak, osobiście uważam że Black Ops 1 był niezłą grą, zwłaszcza gdy wróciło się do niej po jakimś czasie przerwy, za wadę mogę uznać czasami znaczne spadki płynności w multi. Jeśli chodzi o Black Ops 2, ja jestem bardzo zainteresowany tą grą. Ile można truć motyw 2 wojny światowej? Twórcy wykonali bardzo odważny ruch idąc w stronę przyszłości, na szczęście niezbyt dalekiej. Jedyne co mnie boli to fakt że nie będzie nowego silnika, który bardzo by się przydał.

Link to post
Share on other sites

Fabuła jednym słowem to tragedia, w ogóle nie trzyma klimatu serii, tak nawiasem mówiąc to:

CoD1-Super

CoD UO-Cud miód, zwłaszcza multi

CoD2-Trochę nudzi ale też może być

CoD3-Też fajny

CoD4-Pierwszy, w którego właściwie grałem, jak dla mnie super gra, najlepsza ze wszystkich możliwych gier z fabułą umiejscowioną w teraźniejszości

CoD:WaW-Fajny al z powodu że treyarch się przywalił do jego robienia to na kilometr jedzie komerchą(jeszcze bardziej niż pozostałe części)

CoD MW2-Trochę zniszczony klimat MW, za dużo gadżetów

CoD BO-Wszyscy moi dotychczasowi rozmówcy uważają go za porażkę(pewnie dlatego, że nie grali na multi z oczywistych względów), ja osobiście uważam, że fabuła intryguje, raczej nie nudzi, a multi to po prostu narkotyk...

CoD MW3-Próba usilnego kontynuowania nudnego już wątku

CoD BO2-Skok z zimnej wojny do roku 2025? To po prostu nie pasuje.

To tak ode mnie...

Poza tym, ileż można robić gier o drugiej wojnie światowej, większość ludzi napala się aby wrócić do tego wątku. No ileż można.

 

Hyhy, a dla mnie to tak:

 

CoD - mój pierwszy fps. Rewelacja, grywalność, klimat - wszystko miażdżyło. Co najlepsze, miażdży dalej - szczególnie z paroma modami. W MP grałem tylko kilka razy, ale jest miodne.

CoD: UO - to samo, co CoD1, ale więcej i trudniej - czyli lepiej. W MP nie grałem, ale kolega sobie chwalił - to jedyna gra z serii, w której w multi można kierować pojazdami. Tak, czołgami też.

CoD 2 - Klimat ok, ale coś zaczęło się psuć. W multi grałem krótko - jest bardzo fajne, ale szybko się nudzi.

CoD 3 - ???, nie grywam na konsolach

CoD 4 - za 1 razem kampania rewelacyjna. Za 2 też. Multi - miażdży, grałem chyba z rok. W zasadzie, to strzelanie jest takie samo, jak w CoD 2 - dodane jest tylko awansowanie na kolejne poziomy i tam inne bajery. Po graniu w multi nie da się już czerpać funu z gry w singlu - magia skryptów prysła.

CoD: WaW - badziew. Kompletnie nierealistyczy, KRÓTKI (czy przejście 4/5 gry w 2h na normalnym poziomie trudności jest normalne?), z niewyważonym poziomem trudności. Skrypty okropne. Grafika za to ładna, klimat jeszcze lepszy. Nie wiem jak w MP.

CoD MW2 - zajarałem się na to okropnie, a wyszedł dodatek do CoD4 - pod hasłem: więcej i szybciej. Szkoda pieniędzy - olałem

CoD: BO - technicznie dno, faktów historycznych się nie trzyma. Olewam.

CoD: MW3 - nie wiem, jak single. W multi obserwowałem, jak kolega gra i mogę powiedzieć jedno - strzelanie wygląda dokładnie tak samo, jak w CoD4. Tylko więcej badziewia dodali i przyspieszyli akcję (kosztem pomniejszenia map). Dziękuję, postoję.

 

Wniosek oczywisty - każdy nowy CoD to dodatek do CoD4.

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...