Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zawieszenie + chwyt przedni do G36c CYMY


Recommended Posts

Witam.

Otóż potrzebujĘ części wymienionych w temacie, najlepiej aby cenowo pojedynczo nie przekraczały 40 zł. Szukałem co nieco chwytów, jednak jest dość duża rozbieżność cenowa i nie za bardzo orientujĘ się, czy lepiej troszkę więcej zainwestować, czy też wystarczy zwykły za 20zł. Co do zawieszeń, to nie mam żadnego pomysłu, jakie byłoby najlepsze. Wielu mówi, że jednopunktowe wystarcza. Czy to rzeczywiście prawda?

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

@ chwyt przedni - to zależy, do czego Ci on i jaki będzie najwygodniejszy. Do G36c osobiście rozważył bym coś na kształt ukośnego Magpula, względnie możliwie krótki chwyt pionowy. Replika i tak jest zwarta, stosunkowo krótka i lekka.

 

@ zawieszenie - wiesz, każdy ma swoją filozofię i swój ulubiony typ pasa nośnego.

IMO jednopunktowe jest niezłe (tylko aby nie bungee!) w dynamicznych rozgrywkach, gdzie potrzebujesz puścić replikę na moment, żeby mieć wolne obie ręce i np. rzucić granatem czy sięgnąć po pistolet. A i to pod warunkiem, że replika jest krótka i nie zacznie w tym momencie szorować po ziemi. Bo o kolana będzie się obijać na pewno.

Osobiście najwygodniej mi się użytkuje pas 2-punktowy z szybką regulacją.

Link to post
Share on other sites

@up

Tylko do giety zauważyłem, że raczej nie stosuje się karabińczyków, więc czy potrzebny jest specjalny pas, czy każdy da się "zawiązać"?

W zasadzie też bardziej mi się widzi dwupunktowe, jednakże czy mógłbyś polecić jakąś firmę?

Link to post
Share on other sites

Do swojej gietki cymy używam kopii chwytu magpula AFG 1,wygodny chwyt chociaż czasem lepiej mi się trzyma za gniazdko magazynka. Jako zawieszenia używam też kopii magpula MS2 ,poszukaj czegoś takiego lub podobnego. Możesz z takiego zawieszenia zrobić 1-punktowe i 2-punktowe. Chociaż żeby z przodu zapiąć to zawieszenie to będziesz musiał jakiś kawałek paracordu zawiązać na tym mocowaniu pasa. Z tyłu lepiej też ;)

Link to post
Share on other sites

Wiem,o którym mówisz Errhile. Chciałem właśnie kiedyś takie zawieszenie kupić :) Jak coś to Orkan robi podobne do tych MS2 magpula,są chyba tylko niewiele droższe. Więc wybór na rynku jest ;)

 

edit: Didizip mnie uprzedził :D Zawieszenie to nazywa się chyba LRT v.2 .

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...