Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, panowie potrzebuje krótkiej informacji na temat tiuningowania tej repliki...dokladnie chodzi mi o to że mam wersje short z krutka lufą i do tego tłumik, czyli jakieś 20 cm dłuższa, chodzi mi o zasięg strzału potrzeba wydłuzyć go troszkę, myślałem nad zakupieniem dłuższej lufy wewnetrznje która będzie wchodzi w tłumik dźwięku, oraz potrzebuje zwiększyc rofa i wyciszyć ją...potrzebuje pomocy.

Link to post
Share on other sites
Guest Rengi

Wymień gumkę na systemę energy lub G&G zieloną jeśli taki wzrost zasięgu nie będzie Cie satysfakcjonował, to musisz pomyśleć nad wymiana sprężyny na guardera 120 lub 130(co wiążę sie również z podwyższeniem fps i zarazem wymianą tłoka na wzmocniony).Żeby wyciszyć musiałbyś wymienić głowicę tłoka i głowicę cylindra na wyciszone - ale generalnie repliki KWA "nie lubią" jak im się miesza w zespole cylindra i zasięg , fpsy mogą się znacznie pogorszyć.

Link to post
Share on other sites

Podepnę się pod temat, otóż mam problem z moją świeżutką LMT DEFENDER M16 KWA. Mianowicie, chciałem jedynie wymienić gumkę na zieloną g&g i lufe na precke JBU 6.01. Po wymianie, replika wystrzeliwuje jedną kulkę, która leci jak po sznurku, po czym kulki zacinają się. Czy jest to problem związany ze złym ułożeniem komory czy gumki? Czy można jakoś temu zaradzić?

Link to post
Share on other sites

Rozłóżcie emke, spójrzcie gdzie jest kulka - u mnie jak się zacinała to w kołnierzu gumki - należy ją troche przyciąć od dupy strony. U mnie po przycięciu trzeba było jeszcze dobrze złożyć - pokombinować z mocą jaką wsadza się lufe do komory.

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

KWA jest dość ciasne :D Trzeba uważnie gumkę wkładać i jak słusznie zauważył @maczo - czasami trzeba przyciąć gumkę hop up (ale nie na kołnierzu). Dobrze jest lekko przelecieć zzewnątrz (jak już ją założymy na lufę) gumkę olejkiem silikonowym żeby łatwiej weszła do komory (nie psikajcie jej od wewnątrz (od strony którą przylega do lufy) bo nie będzie dobrze podkręcać kulek).

 

Co do wyciszania - dobry tłumik nieco wycisza odgłos repliki z perspektywy "ofiary", jeśli chodzi o odgłos pracy bebechów to jest to kwestia silnika, mocy sprężyny, głowicy tłoka i głowicy cylindra. U mnie replika sporo przycichła kiedy walnąłem wentylowaną głowicę tłoka z TWORZYWA (nie z metalu), ale teraz z powrotem jest głośniejsza bo chodzi na SP130 guardera... Głowicy cylindra nie opłaca się wymieniać ponieważ daje 100% szczelność układzie, czego żal tracić.

Link to post
Share on other sites

Z tym przycięciem dobry pomysł. Bo zielona G&G jest za długa. Co do nie pobierania kulek. Problem rozwiązany. Okazało się, że na lufie był sobie mała uszczelka której nie wywaliłem. Po wywaleniu wszystko zaczęło banglać. Zakładanie gumki w KWA to mordęga. To samo mam w komorze M249 od CA.

Link to post
Share on other sites

lufa 6.01 jbu przychodzi do mnie jestem podekscytowany ze z mojego ak74u z 400fps zbede ściągał cele z 70m z chirurgiczna precyzją.... montuje ok strzela lepiej zasieg lepszy skupienie tez normalnie bajerek i tak pośmigała moze z miesiąc zanim teflon zaczął się odparzać z tego badziewia.... tak sie odparzył chamsko ze w odległosci 2 cm od wylotu klinowały sie kulki(400fps je przepychało i kulka leciała gdzie chciała na odległość 20m)... przyciąłem ja wypolerowana koronka zrobiona trochę ale strzelana poziomie stockowej lufy cymy.... no to jej podziękowałem desantem przez okno. Nawet jezeli lufy jbu to loteria to nie miałem zwycięskiego kuponu tym razem.

 

a lufy kwa sa naprawde dobre wiec nie ma co pchac gówna ze tak powiem. promyczek czy km napewno z pozytywnym efektem sie odbije na zasiegu i celnosci

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...