Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

 

Niedługo bede musiał wymienić gumke hop up i nie jestem pewnien ,którą kupić - silikonowa gumka Hop-Up - G&G - zielona, czy gumka Hop-up Systema ENERGY.

Chciałbym wiedzieć ,która jest lepsza, a może nie ma żadnej różnicy?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ostatnio miąłem znów okazję zakładać przeźroczystego Guardera. Mówię sobie: "Trochę czasu mineło, skoro ludzie mówią, że się nie drze to dam radę!". Zakładam teflon, zakładam gumkę, smaruję, delikatnie i powoli wkładam. Patrze na wlot, kołnierz się zawinął. Delikatnie chce wyciągnąć, żeby poprawić, gumka zahacza o komorę przedzierając się na pół. Gumka leci do koszta, wkładam Systemę i mam głęboko gdzieś przeźroczystego guardera...

Link to post
Share on other sites
Guest Rengi

To ciekawe, co piszesz Alexandrze -Twoje mniemania nie pokrywają się np. z tym co robi znany (i lubiany:)) Poldeck.Ostatnio zawiozłem mu dwie repliki jedną 380 fps ,drugą 490 fps ,miałem ze sobą dwie gumy jedną Systemę, drugą G&G i zgadnij ,którą zamontował w tej 380fps? Tak , tak -Systemę , powiedział ,że lepiej się sprawdza przy niższych fps (i ewidentnie miał rację ,kulki zarówno na jednej jak i na drugiej replice latają genialnie:).

Z drugiej strony wczoraj zamontował mi G&G do repliki 405 fps i też latają świetnie + odnotowaliśmy wzrost do 420fps :) .

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

"Ostatnio zawiozłem mu dwie repliki jedną 380 fps ,drugą 490 fps ,miałem ze sobą dwie gumy jedną Systemę, drugą G&G i zgadnij ,którą zamontował w tej 380fps? Tak , tak -Systemę , powiedział ,że lepiej się sprawdza przy niższych fps (i ewidentnie miał rację ,kulki zarówno na jednej jak i na drugiej replice latają genialnie:)."

 

No a u mnie jest na odwrót , w swoim AK mam 432fps na gumce G&G kulki nie latały najlepiej ,ale jak włożyłem systeme kulki latały bardzo dobrze.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...