Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamizelka przeciwodłamkowa do chest-riga?


Recommended Posts

Witam, posiadam mundur dpm oraz kontraktowego chest-riga, nie wiem czy to przez to że jestem chudy, ale jakoś sam mundur i chest-rig "nie wygląda", czy dobrym pomysłem było by noszenie chest-riga na kamizelce przeciwodłamkowej, takiej jak tu kamizelka tylko za parę złotych z allegro?

 

Edit: Aha, i czy taki plecak plecak pasowałby ogólnie do dpmu i do chest riga?

Edited by Mycroft23
Link to post
Share on other sites

Doobra, zdam się na doświadczenie mądrzejszych ode mnie :D Swoją drogą głupie pytanie: Wiem że brytole noszą koszule w spodniach, ale ja bez niczego, noszę na zewnątrz, do chest-riga też nosić na zewnątrz czy wciągać? W ogóle dacie mi jakieś porady jak się wozić jak brytofil? Wiem np. że spodni nie nosi się bezpośrednio w butach, ale nie dostałem twisterów czy jak to się tam nazywa...

Link to post
Share on other sites

Koszulę noś jak ci wygodnie. Chcesz w spodniach - noś na spodniach. Chcesz ją wpuszczać w spodnie - to ją wpuszczaj w spodnie. To nie rewia mody. Ma być komfortowo, a nie wyglądać "ładnie" na zdjęciach. Jeżeli chcesz się stylizować (rekonstruować?) na brytola, to wiedz, że oni zawsze (wg regulaminu oczywiście) noszą koszulę w spodniach, a spodnie na butach.

 

Na rynku jest pierdyliard różnych rodzajów gumek, które mogą zastąpić te nieszczęsne twistery. Chociażby klasyczna gumka do gaci.

Link to post
Share on other sites

Sorrki za off-topic, ale chyba ochrona oczu jest najważniejsza, czyż nie? :D Ciekawi mnie czy lepszą ochronę w goglach zapewniają dwie czy jedna szybka, na chłopski rozum niby dwie ale różnie to bywa...

Kiedyś na strzelankach z "replikami" za 10zł z bazarku używałem mil-tec SWD (sun, wind & dust) z dwiema szybkami ale teraz kiedy wchodzę w świat prawdziwego airsoftu, bałbym się o swe oczy xD Dlatego chyba kupię ess'y ice albo te gogle najnowsze ... nvg czy jakoś tak.

Edited by Mycroft23
Link to post
Share on other sites

Nie żałuj na gogle. Dobre, markowe, najlepiej nówki. ESS to dobry wybór. A ilością szybek się nie przejmuj: ważne jest, ile toto wytrzyma, a nie, ile ma szybek.

ESS wytrzymają, ile trzeba.

 

Co do plecaka - zdaje się że mam dokładnie ten sam: MilTec'owska podróbka niemieckiego plecaka dziennego. Używałem go po cywilnemu (teraz jest jednym z licznych plecaków zalęgających na szafie / jako gościnny) i szczerze mówiąc, jest marny. Ani wygodny, ani pakowny. A bez karimaty (z opisu nie wynika, żeby ja miał...) po prostu koszmar.

 

Odpuść.

 

 

W ogóle - zdefiniuj, do czego Ci ten plecak. Wtedy coś się poradzi.

Jak chcesz "na Brytola", http://art-fox.pl/plecak-patrol-pack-berghaus-cordura-dpm-30ltr-asg-p-616.html tu masz brytyjski plecak patrolowy. Kontrakt, demobil, ufał bym mu znacznie bardziej, niż nówce MilTeca. Brytole i brytofile twierdzą, że Moray Bag jest lepszy, ale na bezrybiu...

Edited by Errhile
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...